Neler Yeni

Kendi Başıma Yaptığım Animasyon Dizisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Abdullah Yaman
Merhabalar aylardır her gün her an üzerinde çalıştığım Kozmos Dedektifleri adlı animasyon dizi projemin ilk bölümünü an itibarıyla yayınladım. Türkiye'de animasyon sektöründe ne yazık ki genel kitleye de hitap edebilecek nitelikli işler pek çıkmıyor. Bu yolda adım atmayı kafasına koymuş, kendi dilimizde orijinal performanslar sunmak isteyen bir seslendirme sanatçısı olarak diğer seslendirme sanatçısı dostlarımın da destekleriyle bu diziye başlamak beni çok heyecanlandırıyor. Youtube algoritmasının bu emeği ve projeyi yutmasını istemiyorum. Eğer izler beğenirseniz sizler de paylaşıp destek olabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler!

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Biraz göz gezdirdim tam anlamıyla süper gözüküyor elinize sağlık.

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,364
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
2. bölüm ne zaman

TİTAN.

80+ Platinum
Merhabalar aylardır her gün her an üzerinde çalıştığım Kozmos Dedektifleri adlı animasyon dizi projemin ilk bölümünü an itibarıyla yayınladım. Türkiye'de animasyon sektöründe ne yazık ki genel kitleye de hitap edebilecek nitelikli işler pek çıkmıyor. Bu yolda adım atmayı kafasına koymuş, kendi dilimizde orijinal performanslar sunmak isteyen bir seslendirme sanatçısı olarak diğer seslendirme sanatçısı dostlarımın da destekleriyle bu diziye başlamak beni çok heyecanlandırıyor. Youtube algoritmasının bu emeği ve projeyi yutmasını istemiyorum. Eğer izler beğenirseniz sizler de paylaşıp destek olabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler!

Seslendirme kadrosuna beni de ekleyebilirsin amatörüm
Daha önce YouTube video seslendirdim
dc:ZÜMRÜDÜANKA#2045
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada çok iyi olmuş

Son düzenleme:

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,364
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Diğer insanların hedefleri doğrultusunda yaptıkları, yapmaya çalıştıkları projeleri ve emeklerini saygısızca küçümseyen ve kendisi dahil çevresinde 1 tane bile başarılı insan bulunmayan egoist neandertal örneği

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Diğer insanların hedefleri doğrultusunda yaptıkları, yapmaya çalıştıkları projeleri ve emeklerini saygısızca küçümseyen ve kendisi dahil çevresinde 1 tane bile başarılı insan bulunmayan egoist neandertal örneği
Ego kelimesini bile haketmiyor, ego lakabını bile alabilmek için bir seviyeye ihtiyaç var.

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,364
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Ego kelimesini bile haketmiyor, ego lakabını bile alabilmek için bir seviyeye ihtiyaç var.
Hakareti hak eden insan tanımına uyan az buçuk bir yüzdelik dilime girmeye hak kazanan bir mahlukat
(Pardon insan demişim, herkesten çok özür dilerim)

ysk tm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
ali kutluer
hangi programla yaptın öğrenebilir miyim bende yapmaya çalışıyorum da birşeyler

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
946
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
ellerine sağlık hocam müthiş olmuş

Smtcee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
822
İsim
Samet
Tam çerezlik. Boş vakitlerimde izleyip değerlendirebilirim, konusu güzel. Bilim kurgu temalı.

Top Bottom