Neler Yeni

Kendi Başıma Yaptığım Animasyon Dizisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Abdullah Yaman
Herkese çok teşekkürler :) Tüm projede Blender kullandım.

cr4ck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
853
İsim
Doğukan
İnstagramdan bir süredir projeni takip ediyordum buralarda görmek şaşırttı doğrusu. Bu arada proje kaliteli duruyor, devamını bekliyorum.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Proje emek kokuyor. Seslendirmeler, sahne ve karakter tasarımları, kullanılan renkler müthiş gözüküyor. Gerçekten emeğinize sağlık.

Mustifa

80+ Bronze
Tam izlemedim fakat çok iyi duruyor. Karakterileri sıfırdan kendin mi tasarladın yoksa hazır bi tasarımıda değişiklikler mi yaptın?

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan
çok iyi gözüküyor eline sağlık ne kadar sürdü yapması

Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Abdullah Yaman
2. bölüm ne zaman
İlk bölüm birçok açıdan yıpratıcı bir süreç oldu. Devam etmeyi çok istiyorum senaryosu üzerinde çalışmaya başladım fakat devamının gelip gelmeyeceğini biraz da izleyicilerden gelen geri dönüş belirleyecek.
Mesaj otomatik birleştirildi:

çok iyi gözüküyor eline sağlık ne kadar sürdü yapması
Teşekkürler! 4 aya yakın bir süre her gün tam zamanlı olarak çalıştım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Abdullah Yaman
Tam izlemedim fakat çok iyi duruyor. Karakterileri sıfırdan kendin mi tasarladın yoksa hazır bi tasarımıda değişiklikler mi yaptın?
Ana karakterlerde tek bir erkek base mesh üzerinden yola çıkarak tasarımları yaptım. Uzaylı Jorto'yu sıfırdan yaptım :)

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bitirdim çok iyiydi umarım devamı gelir twitch kanalınız var mı?

Loading...

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Merhabalar aylardır her gün her an üzerinde çalıştığım Kozmos Dedektifleri adlı animasyon dizi projemin ilk bölümünü an itibarıyla yayınladım. Türkiye'de animasyon sektöründe ne yazık ki genel kitleye de hitap edebilecek nitelikli işler pek çıkmıyor. Bu yolda adım atmayı kafasına koymuş, kendi dilimizde orijinal performanslar sunmak isteyen bir seslendirme sanatçısı olarak diğer seslendirme sanatçısı dostlarımın da destekleriyle bu diziye başlamak beni çok heyecanlandırıyor. Youtube algoritmasının bu emeği ve projeyi yutmasını istemiyorum. Eğer izler beğenirseniz sizler de paylaşıp destek olabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler!

Çok iyi burada
Seslendirmede dahil

Top Bottom