Neler Yeni

Kendi kendine ne için artıyor

Mchttmr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Mücahit Tamar
R5 5600
İşlemcim tüm uygulamalar kapalıyken sürekli kullanımı değişiyor yüzde 30 yüzde 40 bu civarlara geliyor düşüyor sıcaklığıda etkiliyor bu ne için oluyor böyle (bide evde çatı katı olduğu için aşırı sıcak)

Metehan_Acar1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Metehan Acar
İlgilendiği Kategoriler
Oyun,PC Toplama
R5 5600
İşlemcim tüm uygulamalar kapalıyken sürekli kullanımı değişiyor yüzde 30 yüzde 40 bu civarlara geliyor düşüyor sıcaklığıda etkiliyor bu ne için oluyor böyle (bide evde çatı katı olduğu için aşırı sıcak)
Soğutucu stok mu?

Mchttmr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Mücahit Tamar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

beskazalichinese

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
971
İsim
Sadettin Y
kullanim durduk yere yuzde 30.40 oluyorsa virus icin tarama yapmani oneririm

rapture

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Burak Deniz
Program önerisi varmıdır
Kaspersky, malwarebytes iş görür. Çok oyun yoksa (tekrar indirmek zorundaysanız) format atabilirseniz daha iyi olur hocam. Crack program v.s. kullanmayın. Ek olarak havalar çok sıcak, pcyi bi dinlendirip akşam serinliğinde kontrol edebilir misiniz?

Mchttmr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Mücahit Tamar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kaspersky, malwarebytes iş görür. Çok oyun yoksa (tekrar indirmek zorundaysanız) format atabilirseniz daha iyi olur hocam. Crack program v.s. kullanmayın. Ek olarak havalar çok sıcak, pcyi bi dinlendirip akşam serinliğinde kontrol edebilir misiniz?
Zaten akşamları oynarım amaa bizim evimiz cok acayip sıcak gündüzden farkı yok benim odamın klimada olmadığı için maalesef böyle
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eve geçince kesperskyı alırım virüs falan bulursa kendisi temizleyebilir mi

Metehan_Acar1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Metehan Acar
İlgilendiği Kategoriler
Oyun,PC Toplama
Yok sıvı soğutucu https://www.darkflash.com/product/twisterdxv2.6240
Sistemi gamegarajdan aldım bi kaç ay önce böyle ısınmalar yoktu ama o zamanlar havada serindi şimdi evimiz çatı katı birde acayip sıcak oluyor odam ondan da olabilir diye düşünüyorum
Sorunu termal macundada görmeye basladım olabilir mi ki ona göre yenileyecem
Diğer arkadaşların dediği gibi virüs taraması yapsan iyi olur.O sıcakta bile sıvı soğutucu varken boşta o sıcaklıklara çıkmaması lazım.

rapture

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Burak Deniz
Zaten akşamları oynarım amaa bizim evimiz cok acayip sıcak gündüzden farkı yok benim odamın klimada olmadığı için maalesef böyle
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eve geçince kesperskyı alırım virüs falan bulursa kendisi temizleyebilir mi
Para vermenize gerek yok ücretsiz sürümü gayet yeterli evet bulursa kendisi temizler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,334
Üyeler
153,538
Son üye
oguzz38
Top Bottom