Neler Yeni

Kendimi halsiz yorgun ve değersiz hissediyorum

onursezer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
ONUR SEZER
27 yaşındayım alanya da yaşıyorum geçimimi sağlıyacak bir işte çalışıyorum ama kendimi sürekli yorgun ve halsiz hissediyorum , Değersizmişim gibi hissediyorum kendimi arkadaşlarım ile vakit geçirken yada sevgilim ile vakit geçirirken mutlu olduğumu hissedemiyorum.Bunun nedeninin ay sonunu düşünmekten dolayı anı yaşamamaktan olduğunu düşünüyorum. Kendimi daha yüksek gelir potansiyeli olan işlere odaklanarak geliştirmek istiyorum ek gelir yada ana gelir kaynağım olarak görebileceğim işlerde gelişmek istiyorum bu konuda yardımcı olabilecek var mı acaba biraz zor ve sıkıntılı zamanlardan geçiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
Mehmet Ali Aladağ
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı, ekran kartı, işlemci, vb.
Steam
Mehmetali20100
Discord
mehmetali2407
Manevi hayatîn yoksa sen daha çok mutsuz olursun

_Zaur_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,438
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Valla kardeş bende senle aynı durumdayım benimde yaş 34 ne sevgilim var nede arkadaşım tatil günlerimde akşama kadar yatakta depresyona giriyorum
Akşama kadar yatak mı olur yahu? Küflenirsin sen benden söylemesi.
Bari git parkta bi gölgeli yerde otur öyle depresyona gir. Belki kismetin açılır bi kız yanında oturup hal hatır sorar

_Zaur_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,438
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Hocam otobüste yanım boşken kızlar ayakta oturuyor o kadar kötü
İyi de o zaman sana artık kız lazım değil bence. Kes şeyini talibin mutlaka çıkar :D
Yahu arkadaşım şaka mısın nesin ahahahhsha
Sen adamlar görmedin maymundan bir tık farkı sadece kılı az olması ama adam kızları peşpeşe götürüyor

Bu işlere özgüven lazım tabi

Ali4326

80+
İyi de o zaman sana artık kız lazım değil bence. Kes şeyini talibin mutlaka çıkar :D
Yahu arkadaşım şaka mısın nesin ahahahhsha
Sen adamlar görmedin maymundan bir tık farkı sadece kılı az olması ama adam kızları peşpeşe götürüyor

Bu işlere özgüven lazım tabi
Hocam vallahi iş yerinden bi kızdan hoşlanmaya başladım lanet olsun ki benim neyimeyse,ama gidip konuşamıyorum off

Hanaz

80+ Silver
Akşama kadar yatak mı olur yahu? Küflenirsin sen benden söylemesi.
Bari git parkta bi gölgeli yerde otur öyle depresyona gir. Belki kismetin açılır bi kız yanında oturup hal hatır sorar
Arkadaş kendini barbie filminde sanıyor galiba her gün otobüste hangi yelloz taciz demesin diye şekilden şekile giriyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam vallahi iş yerinden bi kızdan hoşlanmaya başladım lanet olsun ki benim neyimeyse,ama gidip konuşamıyorum off
Git konuş en fazla ne olabilirki

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,164
Mutluluk benim için yaratılmışken, mutsuz olamam!
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Bence de özgüven meselesi hocam deneyin nolcak

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,991
Üyeler
154,163
Son üye
xtrstronge
Top Bottom