Neler Yeni

kes onu indirimden nasıl 2. ürünü alabilirim? edit: aldım

fatihhhh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
fat
bir ürün aldım. telefondan uçak modu açıp ip değiştirdim yeni hesap açtım. ürünü sepete attım ama satın alınca güvenlik açısından red edildi yazıyor. program telefon bilgilerini mi alıyor yoksa aynı banka kartı kullanımında mı sıkıntı çıkarıyor bilen var mı ?
edit:
2. ürünüde sipariş verim alıcı ismine annemi yazdım kart aynı kart adres aynı dün aldım bir de bugun aldım.
uçak moduyla 3 dk bekleyin açın ip değişsin sonra aliexpress silin tekrar yükleyin .
play storede multi app diye aratın "çoklu hesaplar: ikili hesaplar ve paralel alan" programını yükleyin.
aliexpressi bu programla açın ürünü alın. outlook hesabıyla rahatlıkla üye olabilirsiniz .

Son düzenleme:

Juiclair0

80+ Silver
bir ürün aldım. telefondan uçak modu açıp ip değiştirdim yeni hesap açtım. ürünü sepete attım ama satın alınca güvenlik açısından red edildi yazıyor. program telefon bilgilerini mi alıyor yoksa aynı banka kartı kullanımında mı sıkıntı çıkarıyor bilen var mı ?
edit:
2. ürünüde sipariş verim alıcı ismine annemi yazdım kart aynı kart adres aynı dün aldım bir de bugun aldım.
uçak moduyla 3 dk bekleyin açın ip değişsin sonra aliexpress silin tekrar yükleyin .
play storede multi app diye aratın "çoklu hesaplar: ikili hesaplar ve paralel alan" programını yükleyin.
aliexpressi bu programla açın ürünü alın. outlook hesabıyla rahatlıkla üye olabilirsiniz .
umarım zor seviye olanlar için bu kadar uğraşmışsındır :D

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin
Veya farklı telefondan ve karttan mobil veriyle yapın.

fatihhhh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
fat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
umarım zor seviye olanlar için bu kadar uğraşmışsındır :D
zor seviye içinde yaparım ama aliexpress sanırım telefon id veya benzeri telefon bilgilerini depoluyor. aynı telefonda açında ip farklı olsa da anlıyor kabul etmiyor. anca bilgisayarda sanal makinede id değiştirip belki yapılabilir . id değişimine sanırım izin veren bir android emulatörü vardı

mesut3467

80+ Bronze
Hocam aynı hesapla mı yoksa farklı bir hesapla mı yaptın dediğin yöntemle malesef yapamadım. Yeni hesapta %90 da kalıyor sürekli.

Edit : ödeme yöntemine geçmeyi başardım fakat sanırım aynı kart ile olmuyor. Çünkü ödeme reddedildi. Farklı hesap açıp yeniden denemem gerekecek.Açtığım hesap rastgele bir hesaptı sebebi o da olabilir. Ayrıca bu yöntem sanırım sınırsız alım sağlıyor. Bilgi için teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,295
Üyeler
157,057
Son üye
QuarNoss
Top Bottom