Neler Yeni

Keyif arabası önerisi

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
evet alternatif bu garanti bi araba zaten ama ömürlük olur mu bilemicem belli bi kmden sonra arıza yaparmı yedek parça vsvs
Hiç binmedim sürmedim o araba hakkında bilgim de yok. Ama araba muhtemelen garantili olur keyif arabası olduğu için de 5 6 sene de 200 bini geçmez muhtemelen . Bence bir sıkıntı çıkarmaz. Normal bakımları zaten yapılmalı . 100 binde triger baskı.

Vesemir Dayı

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,581
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Discord
Vesemir#0538
Bmw 320 2013 model.

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bmw 320 2013 model.
O paraya alınabilecek bir araba değil. Alınır bütçe yeter. Ama arkadaş daha çok sportif bir araba bakıyor . Önerdiğiniz f30 kasa dört kapılı bir aile arabası tarzında. Ve temizini bulmak zor. Genel olarak türk gençlerinin yanlama makinesidir. Sokağa çıktığınızda kolayca görebilirsiniz geneli nbt ekranı dahi olmayan ama m sporta dönüştürülmüştür.
Ve birde üstünde her köşe de yanlayan bir şöförü var.
Mantıken f30 güzel arabadır ama eksileri bolca. 300.000 tl veriyorsunuz elektronik el freni yok . Genel olarak ağır bir araba çoğunda direksiyon serttir . He birde genelde çok masraflı olurlar. Bu genelde şöför kaynaklıdır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Recep Akca
O paraya alınabilecek bir araba değil. Alınır bütçe yeter. Ama arkadaş daha çok sportif bir araba bakıyor . Önerdiğiniz f30 kasa dört kapılı bir aile arabası tarzında. Ve temizini bulmak zor. Genel olarak türk gençlerinin yanlama makinesidir. Sokağa çıktığınızda kolayca görebilirsiniz geneli nbt ekranı dahi olmayan ama m sporta dönüştürülmüştür.
Ve birde üstünde her köşe de yanlayan bir şöförü var.
Mantıken f30 güzel arabadır ama eksileri bolca. 300.000 TL veriyorsunuz elektronik el freni yok . Genel olarak ağır bir araba çoğunda direksiyon serttir . He birde genelde çok masraflı olurlar. Bu genelde şöför kaynaklıdır.
çok doğru bir yazı aklımdakileri anlatmışsın dostum

Top Bottom