Neler Yeni

Kilo alamıyorum ne yapmam lazım ?

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,423
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
dostlar 16 yaşındayım boyum 1.87 boy kilo endeksine göre ortalama 80 kilo olmam lazım

henüz neredeyse 60 kiloyum baskete başlayacağım fazla cılız kaldığımdan (bana göre) başlayamıyorum.
ciddi ciddi balık yağı bile kullandım iştahım açılsın diye bu kiloda birkaç ay spor yapmayı da denedim hala da uğraşıyorum olmuyor

fazladan öğün yiyorum türkiye şartlarında bulabildiğim kadar et yemeye çalışıyorum yine olmuyor.
bir de bunların üstüne iştahsızlık eklendi hasta da değilim ancak acıksam da boğazımdan 2 lokma şey geçtikten sonra tıkanıyorum.

kendimden bıktım artık yaz aylarında kısa kollu giymeye utanıyorum pişsem dahi bol giymek zorunda kalıyorum zayıf görünmek hem güvenimi kırıyor hem de utandırıyor.

varsa zamanında benle aynı problemi yaşamış ya da gerçekten işe yarayan kilo alma yöntemi denemiş olan, tavsiyelerinizi lütfen belirtin usanmadan uygularım.

bana çevremdeki arkadaşlarım gibi boş boş yemek ye kilo diyecek olan varsa demesin yeterince doldum şu sözlerden de ayrı bıktım.

Behemoth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Ahmet Öz
Bu tamamen genetik yapın ile alakalı. Öğünlerini bölüp fazla öğün tüketmeye çalış en az 2 saatte 3 saatte bir yemek ye yediğin yemeğin hacmi de fazla olsun mümkünse

Thomas Angelo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
dostlar 16 yaşındayım boyum 1.87 boy kilo endeksine göre ortalama 80 kilo olmam lazım

henüz neredeyse 60 kiloyum baskete başlayacağım fazla cılız kaldığımdan (bana göre) başlayamıyorum.
ciddi ciddi balık yağı bile kullandım iştahım açılsın diye bu kiloda birkaç ay spor yapmayı da denedim hala da uğraşıyorum olmuyor

fazladan öğün yiyorum türkiye şartlarında bulabildiğim kadar et yemeye çalışıyorum yine olmuyor.
bir de bunların üstüne iştahsızlık eklendi hasta da değilim ancak acıksam da boğazımdan 2 lokma şey geçtikten sonra tıkanıyorum.

kendimden bıktım artık yaz aylarında kısa kollu giymeye utanıyorum pişsem dahi bol giymek zorunda kalıyorum zayıf görünmek hem güvenimi kırıyor hem de utandırıyor.

varsa zamanında benle aynı problemi yaşamış ya da gerçekten işe yarayan kilo alma yöntemi denemiş olan, tavsiyelerinizi lütfen belirtin usanmadan uygularım.

bana çevremdeki arkadaşlarım gibi boş boş yemek ye kilo diyecek olan varsa demesin yeterince doldum şu sözlerden de ayrı bıktım.
Gece 4 te cicibeb ye

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,423
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Behemoth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Ahmet Öz
Gece yemek yemek kilo aldırmaz aldığınız kalori harcadığınızdan fazla ise kilo alırsınız. Yatmadan hemen önce yemediğiniz sürece bir sorun yaratmaz. Zaten sağlıklı değil

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,479
İsim
Adem
Gece yemek yemek kilo aldırmaz aldığınız kalori harcadığınızdan fazla ise kilo alırsınız. Yatmadan hemen önce yemediğiniz sürece bir sorun yaratmaz. Zaten sağlıklı değil
Bodyci tavsiyesidir.

Lawrence

80+ Bronze

Hocam bu kilo olayı biraz da genetik ile alakalı.

Ben iştahlıyım. Fast food yerim ama kilom hep normaldir.

DoğuamaBatı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,264
İsim
........
Her yemekten sonra sana bi shake önerecem onu iç 100gr yulaf 1 bardak süt 1.5 muz icine biraz kuruyemiş 1 avuç bunları remixle blenderda falan bunu 1 2 ay kullanirsan ayda 4 kiloya kadar alabilirsin senin gibi arkadasim var 50 kilo idi şuan 66 kilo oldi

Dahası  
Reaksiyon skoru
282
İsim
Tufan Kürşat
Diyetisyene gidin, size sağlıklı bir şekilde yardım edebilirler.

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13
Fazla kalori al, mesela ekmek yemek güzel olabilir, ekmekte fazla kalori ve karbonhidrat var.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,423
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Her yemekten sonra sana bi shake önerecem onu iç 100gr yulaf 1 bardak süt 1.5 muz icine biraz kuruyemiş 1 avuç bunları remixle blenderda falan bunu 1 2 ay kullanirsan ayda 4 kiloya kadar alabilirsin senin gibi arkadasim var 50 kilo idi şuan 66 kilo oldi
kuruyemiş dediğin şu aktarlardan alınan bildiğimiz tuzlu yemişler mi ?

DoğuamaBatı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,264
İsim
........
kuruyemiş dediğin şu aktarlardan alınan bildiğimiz tuzlu yemişler mi ?
Fındık ceviz fıstık bu üçü fıstık ezmesi de koyabilirsin kuruyemiş yerine içine bimde gold fistik ezmesi var şekersiz ondan 1 kasik koysan yeter

Top Bottom