Neler Yeni

Kilo kaybetmem için bana bir yol haritası çizin.

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,252
İsim
Batuhan
Pahalıdır .

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,252
İsim
Batuhan
Deneyebilirsin .

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,252
İsim
Batuhan
Valla Online Diyetisyen Hakkında bir şey Diyemem Tavsiyem Her Zaman Yüz Yüze Konuşmaktan Yanadır .

@wskfgfff

sukeulu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Sukru
Merhaba arkadaşlar ben spora başlayacağım çok kiloluyum 90 kiloyum boyum 175 yaşım 16. Yaklaşık 1 ay aralıklı olarak spor deneyimim var birazcık tecrübeliyim fakat kendi başıma yapamayacağım çok belli çok para harcadım programlara hocalara falanda yok olmuyor düzen oturtturamıyorum bana bir program yapabilir misiniz yada yapmam gereken temel şeyleri yazabilir misiniz? Spor salonuna nasıl başlamalıyım detoks falan yapmam gerekiyor deniliyor ardından spora başlamalıymışım detoks nedir nasıl yapılıyor gereklimi, spor salonunda sadece kardiyo mu yapmam gerekiyor?... Anlayacağınız çok soru var ve çaba sarfediceğim ve boş bir şeye boşuna kürek sallamak istemiyorum tecrübeli bilgi sahibi arkadaşlar yazar ise harika olur.
Merhaba Güney koreden yeni geldim 1 yılda 25 kilo verdim neden Kore'yi belirttim çünkü Kore=çalışmak=hareket=kilo verme yemeklerinden kısma sadece akşam 7 den sonra hicbirsey yeme çok zorlanirsan meyve ye 5 ayda 15 kilo vermiş olacaksin

COMMANDERR

80+ Bronze
Ben 28 günde 16 kilo verdim . Sabah 4 dk kaynamış yumurta 2 adet ,yanında elma yada herhangi meyve. Öğlen varsa tavuk yoksa çorba. Akşam tekrar 4 dk kaynamış yumurta ve meyve. 2 günde bir de pul biberi yoğurt.
Spor salonunda bisiklet ve koşu bandında 2 saat geçirdim 2 günde bir veya hergün

wskfgfff

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kaan
Ben 28 günde 16 kilo verdim . Sabah 4 dk kaynamış yumurta 2 adet ,yanında elma yada herhangi meyve. Öğlen varsa tavuk yoksa çorba. Akşam tekrar 4 dk kaynamış yumurta ve meyve. 2 günde bir de pul biberi yoğurt.
Spor salonunda bisiklet ve koşu bandında 2 saat geçirdim 2 günde bir veya hergün
tavuk dedinizde tavuk nasıl olmalı yağdamı kızartmamı yoksa göğüsmü?

Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Ahmet Kazancı
Merhaba
Aynı yollardan geçmiş biri olarak kişisel olarak herkesin farklı bir metabolizması olduğunu bundan ötürü başkalarının işine yarayan deneyimlerin sana yarar/zarar sağlayacağını kesin olarak söyleyemem. Fakat atacağım iki rehberi iyice okuyup anladıktan sonra kafanda bir yol haritası çıkacağına eminim. Aynı rehberi 2019 senesinde okuduğumda 183 boz 146 kiloydum. Bu rehber ve hayatıma kattığım hareket/dengeli beslenme alışkanlıkları sayesinden ilk 4 ayda 39 kilo ve devamında azalarak kilo vermeye devam ettim. Kilo vermedeki en büyük etken %70 beslenme %30 hareket/fitness olarak görüyorum.
Rehber 1
Rehber 2

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,260
Üyeler
140,967
Son üye
levent35
Top Bottom