Neler Yeni

Kimlik bilgilerimi paylaştım ne yapmalıyım

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert
Merhaba öğrenciyim burs başvurusu yaparken dolandırıcı bir siteye girmişim benden kimliğimin ön ve arka kısmının fotoğrafını istediler bende attım attıktan sonra fark ettim sitenin dolandırıcı bir site olduğunu ne yapmalıyım lütfen yardım eder misiniz

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,132
İsim
Mehmet Aslan
Merhaba öğrenciyim burs başvurusu yaparken dolandırıcı bir siteye girmişim benden kimliğimin ön ve arka kısmının fotoğrafını istediler bende attım attıktan sonra fark ettim sitenin dolandırıcı bir site olduğunu ne yapmalıyım lütfen yardım eder misiniz
Bir şey olmaz , tehdit etmeye kalkarsa engelle geç. Uğraştırmak istiyorsan avukat tut suç duyurusunda bulun.

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
muhammed samet
Adınıza şirket açılabilir diye biliyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,132
İsim
Mehmet Aslan
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Alim sevgen
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
Hocam sadece kimlikle kredi kimse vermez rahat olun hiçbir şey yapamaz en kötü seni tehdit eder kimlik bilgilerin bizde diye okadar engelle geç

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Serkan karakaya
Neredeyse hicbisey yapamazlar. Panelde veya veri sizintisinda milyonların verisini buluyorlar zaten. Bir kimlikle olacak iş değil. Hususi bi oe üzerinize oynamiorsa bela olan birsey yapması çok zor. Ha telefona gelen onay kodu veya sahte mesajlara dikkat edin yeter.

Top Bottom