Neler Yeni

Kimyadan 24 aldım aileme nasıl söylerim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
İnanç Çakmak
Merhabalar 9. Sınıf öğrencisiyim ve kimyadan 24 aldım ben kavrasamda annemgil çok kızıcak yüksek ihtimalle.Ben bu notu annemgile nasıl söylerim biyolojiden 49 aldım kızmadılar ama baya trip attılar o nota bunları yapıyorlarsa bunu hiç düşünemiyorum. Lütfen yardım edin sınıfta 65 ten yüksek alan yok ama 24 nerde 65 nerde of ya.Nasıl söyliyicem lütfen yardım edin.

Ahmet Berat Ak

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
995
İsim
Ahmet Berat ak
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama,pc aksesuarları,fiyat performans ürünler
Hangi lisede okuyorsun

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
Merhabalar 9. Sınıf öğrencisiyim ve kimyadan 24 aldım ben kavrasamda annemgil çok kızıcak yüksek ihtimalle.Ben bu notu annemgile nasıl söylerim biyolojiden 49 aldım kızmadılar ama baya trip attılar o nota bunları yapıyorlarsa bunu hiç düşünemiyorum. Lütfen yardım edin sınıfta 65 ten yüksek alan yok ama 24 nerde 65 nerde of ya.Nasıl söyliyicem lütfen yardım edin.
Efendi gibi çık karşılarına "Çalıştım yapamadım, çok zordu" de. "Sınıfta en yüksek alan 65 aldı" de.

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
İnanç Çakmak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Anil67

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Anıl Katırcı
Kimya Kolay bir ders oburku sinaviniza odaklanin başarırsınız eminim biraz planli calismayla yuksek puan almaniz mumkun ailenize arkadasin dedigi gibi calistim ama sorular xok zordu vb dersin ama calisin .İnanin okumak gibisi yok .Ya okursun Gelecegini planlarsin yada okumazsin evine ekmek getirmek icin hayatin zorluklarina göğüs gererek erken çalismak zorunda kalirsiniz bunu dusunun lutfen

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
968
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis
sondan birinci oldum de şaka maka sınav zordu sınıfta yüksek alanda yoktu diğer sınavda daha fazla çalışıcam de

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Afyon sosyal bilimler lisesi
Sosyal bilimler ve sizi fen bilimlerinde zorluyorlar komedi gibi Sosyal bilimler diğer liselere göre daha kolay Fen sınavları yapmak zorunda adam fen yapsa neden sosyala gelsinki...
Dostum kısaca Çalıştım yapamadım de

selamlargençler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
765
İsim
:(
Valla saf yetenek. 23 nasıl aldın

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
eokula bakmıyorlarsa ya da hoca aramıyorsa 40 aldım falan diyebilirsin en yüksek 65 dersin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
İnanç Çakmak
Sosyal bilimler ve sizi fen bilimlerinde zorluyorlar komedi gibi Sosyal bilimler diğer liselere göre daha kolay Fen sınavları yapmak zorunda adam fen yapsa neden sosyala gelsinki...
Dostum kısaca Çalıştım yapamadım de
Vallahi o kadar zor ki birde ful açık uçlu yapıyorlar sonra ben bunları size öğrettim neden yapamadınız diye hesap soruyolar. Annemgile çalıştım yapamadım desem bile çalışmadın hep dışarı çıktın hep telefona baktın diyorlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

eokula bakmıyorlarsa ya da hoca aramıyorsa 40 aldım falan diyebilirsin en yüksek 65 dersin.
Bakıyorlar sene sonunda nasıl olsa açığa çıkıcak yalan söylemek istemiyorum

şahin doğan

80+ Platinum
cu elementini bilemedim baba bana kıymayın de :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,231
Üyeler
141,685
Son üye