Neler Yeni

Kioxia Exceria Plus Acer Nitro 16 laptopa uyumlu mu ?

Enes_96

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Enes
Laptop bu: https://app.hb.biz/jPPrd8M5VIKb
Kioxia Exceria Plus 1 TB M2 SSD almayı düşünüyorum.
Dediğim SSD biraz sıcak çalışıyor deniyor sizce problem teşkil eder mi ? Daha iyi bir öneriniz varsa beklerim.

Enes_96

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Enes
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Uyumlu hocam. Laptoptan memnun musunuz?
Genel olarak memnunum hocam. Biraz fazla ısınıyor şimdilik işlemciyi kısıtlayarak çözdüm yakın zamanda servise gönderip sıvı metali yenileyeceğim. Oyunlarda 85 derece bandında dolaşıyordu. Şuan 65-70'i geçmiyor ve FPS kaybım da varla yok arası açıkçası. SSD ile ilgili sıcak çalışması problem teşkil eder mi sizce ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Genel olarak memnunum hocam. Biraz fazla ısınıyor şimdilik işlemciyi kısıtlayarak çözdüm yakın zamanda servise gönderip sıvı metali yenileyeceğim. Oyunlarda 85 derece bandında dolaşıyordu. Şuan 65-70'i geçmiyor ve FPS kaybım da varla yok arası açıkçası. SSD ile ilgili sıcak çalışması problem teşkil eder mi sizce ?
Ha bir de kapağı kapatıp tekrar açtığımda garip bir şekilde bilgisayar 5 saniye civarı donup kendine geliyor. Onu çözemedim gitti.

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,202
İsim
Selim

Ha bir de kapağı kapatıp tekrar açtığımda garip bir şekilde bilgisayar 5 saniye civarı donup kendine geliyor. Onu çözemedim gitti.
Ne kadar sıcak olduğuna bağlı. M2 genel olarak sıcak çalışıyor zaten sataya göre.

Enes_96

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Enes

Ekler

• IMG-20240914-WA0065.jpeg
    IMG-20240914-WA0065.jpeg
    1.7 MB · Hit: 9
  • IMG20240914191345.jpg
    IMG20240914191345.jpg
    2.1 MB · Hit: 7

Farex

80+ Silver
Hocam ssd yi taktım ancak görmüyor.
etkinleştirmen lazım tak tekrardan aç bilgisayarı içinde harici başka ssd varsa ve windows varsa çok basit ama yoksa sürücü yükleyip onu usbye atıp windows kurulum ekranında sürücüyü yüklemen lazım şimdi asıl soru şu windows yüklü bir ssd takılı mı değil mi=?

Enes_96

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Enes
Hocam ssd yi taktım ancak görmüyor.
Hallettim hocam ssd oturmamış ben takamamışım.

etkinleştirmen lazım tak tekrardan aç bilgisayarı içinde harici başka ssd varsa ve windows varsa çok basit ama yoksa sürücü yükleyip onu usbye atıp windows kurulum ekranında sürücüyü yüklemen lazım şimdi asıl soru şu windows yüklü bir ssd takılı mı değil mi=?
Evet hocam.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,750
Üyeler
157,282
Son üye
Xwlayss
Top Bottom