Neler Yeni

Kırmızı Hata Ekranı

Takashi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Alparslan Kalender
Herkese iyi günler arkadaşım şöyle bir hata alıyo nedir ne değildir nasıl çözeriz bilgisayar açılmıyor yardımcı olursanız sevinirim
WhatsApp Image 2021-02-17 at 23.00.43.jpeg

Herkese iyi günler arkadaşım şöyle bir hata alıyo nedir ne değildir nasıl çözeriz bilgisayar açılmıyor yardımcı olursanız sevinirimAlıntıyı görüntüle
Konuyla alakasız ama ben bu şeylerden öok korkuyorum ya hemde kızmızı arkaplan yazılarda malum korkutucu geliyor bu bana çıksa birde w10 blue screen sesiyle beraber ölür gideirm
Mesaj otomatik birleştirildi:

Herkese iyi günler arkadaşım şöyle bir hata alıyo nedir ne değildir nasıl çözeriz bilgisayar açılmıyor yardımcı olursanız sevinirimAlıntıyı görüntüle
Ayrıca sanırsam windows kurmamış çünkü usb bellek istiyor yazıda bulamadı diyor eğer takmazsanız 15 daniyr içinde kapanacak da yazıyor

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Bios pilini çıkartip 2 3 dk bekleyip tekrar takın bilgisayari açarken bilgisayara klavye mouse dahil hiçbir usb takili olmasin. Bu şekilde deneyin belki sonuç alirsiniz.

Takashi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Alparslan Kalender
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Konuyla alakasız ama ben bu şeylerden öok korkuyorum ya hemde kızmızı arkaplan yazılarda malum korkutucu geliyor bu bana çıksa birde w10 blue screen sesiyle beraber ölür gideirm
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca sanırsam windows kurmamış çünkü usb bellek istiyor yazıda bulamadı diyor eğer takmazsanız 15 daniyr içinde kapanacak da yazıyor
windows vardı uzun süredir kullanıyordu ama bi anda bu hatayı verdi bence kablolarda bi sıkıntı var gibime geliyo

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
windows vardı uzun süredir kullanıyordu ama bi anda bu hatayı verdi bence kablolarda bi sıkıntı var gibime geliyo
Kasada kisa devre var elektrik kaçagı olabilir kontrol etmek lazim her şeyi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,150
Üyeler
156,569
Son üye
Venomm0x0
Top Bottom