Neler Yeni

Kırmızı Işıkta Geçtim Ceza Puanı Sınırda

Palo DAYI

80+ Gold
yüzde kaç aştın
Yüzde 30 olması lazım
Az once edevletten baktım aktif ceza puanı 0 diyor
3.ayda yemişim cezayı
Mesaj otomatik birleştirildi:

yüzde kaç aştın
Soyle yaziyor google amcada

Hız sınırı aşılmasının ceza puanları; 51/2-a için 10 ceza puanı uygulanır, 51/2-b ve 51/2-c için 15 ceza puanı uygulanır. Diğer ehliyete el konulma şartları dışında geriye doğru bir yıl içerisinde 100 ceza puanına ulaşıldığında sürücü belgesine 2 ay süreyle el konulur ve eğitime tabi tutulur.

Banim işlem turude 51/2-b birde arac kamyonet ruhsatlı olduğu için bana bana malum extra para kesiliyor hatta benim arkamdan gelen egeada radara girdi benle birlikte onuda çevirdiler ben 141 le girerken o 130 la girmişti düşün artık otomobil ruhsatlı araçla 130 da radara girmiş büyük ihtimal hız sınırı 90 falan di

Son düzenleme:

Reindi

80+ Silver
Yüzde 30 olması lazım
Az once edevletten baktım aktif ceza puanı 0 diyor
3.ayda yemişim cezayı

Soyle yaziyor google amcada

Hız sınırı aşılmasının ceza puanları; 51/2-a için 10 ceza puanı uygulanır, 51/2-b ve 51/2-c için 15 ceza puanı uygulanır. Diğer ehliyete el konulma şartları dışında geriye doğru bir yıl içerisinde 100 ceza puanına ulaşıldığında sürücü belgesine 2 ay süreyle el konulur ve eğitime tabi tutulur.

Banim işlem turude 51/2-b birde arac kamyonet ruhsatlı olduğu için bana bana malum extra para kesiliyor hatta benim arkamdan gelen egeada radara girdi benle birlikte onuda çevirdiler ben 141 le girerken o 130 la girmişti düşün artık otomobil ruhsatlı araçla 130 da radara girmiş büyük ihtimal hız sınırı 90 falan di
3 şeritli yol yapıyolar dümdüz hız sınırı 120 gelde çık işin içinden :D e300 le yollara düşünce ne polis çevirebiliyor ne bir şey yazıyo geçiyo plakaya 256 ile yakalayabilirse yakalasın :D ama ceza puanı niye işlememişler sana onu anlamadım

3 şeritli yol yapıyolar dümdüz hız sınırı 120 gelde çık işin içinden :D e300 le yollara düşünce ne polis çevirebiliyor ne bir şey yazıyo geçiyo plakaya 256 ile yakalayabilirse yakalasın :D ama ceza puanı niye işlememişler sana onu anlamadım
şu ceza puanı işi de saçma 1 ay kaldı 1 ay daha dikkatli süreyim de sonra bakarız işimize

Forum Fedaisi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
746
İsim
Bahadır
geldi yine her şeye boş yorum yapan arkadaşımız her konuda olacaksınız dimi illa sabah 9 akşam 7 musluk dağıt sende görürsün ebenin örekesini

ben topladım valla 85 ediyor
ara ver diyorum kotu birsey mi diyorum sana

Son düzenleme:

Sir Degonet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
221
İsim
Kemal
bir kaç defa daha yemiştim ceza puanı uygulaması var ya 100 puan sınırı benimki 85 1 sene içinde köye giderken basmıştım şimdi yanlışıkla yayalara yanan yeşil ısıgı bana yandı zannettim ve geçtim ceza plakaya mı gelir yoksa ehliyete mi? gelip gelmeyeceği de kesin değil de yüzde 25 indirimli 1100 lira parası umrumda değil ehliyeti alırlarsa ayvayı yerim
Pıanın 100 olursa 6 ay gider ehliyet ilk çevirmede alırlar dikkat et.

Top Bottom