Neler Yeni

Yardım Kışın Turknet'e Geçeceğim Modem Tavsiyesi Verir misiniz?

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,000
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
Bütçe
900
Arkadaşlar hepinize iyi günler, şu anki internetim vodafone 24 mbps fiber. Ancak taahütüm ocak ayında bitiyor ve oyun indirmelerimde vs yetersiz kalıyor, altyapım fotoğrafta da gördüğünüz üzere 81 mbps VDSL altyapı. Şu anda kullanmış olduğum modem vodafone'un kiralık modemi ve taahüt bitince bu modem gidecek, evde Türk Telekom'un 300 mbps fotoğraftaki modeminden var ancak bu modem yeterli olur mu, yoksa linkteki modemi almalı mıyım pek bütçem yok 9 taksitle alırım eğer alın derseniz linkteki modemi. Tavsiyelerinizi bekliyorum hepinize teşekkürler :)
images (6).jpeg
IMG_20230729_152706.jpg

Mesaj otomatik birleştirildi:

Screenshot_2023-07-29-15-31-18-274_com.android.chrome.jpg

CptSpork

80+ Bronze
Türknet kendisi zaten modem veriyor hocam abone olanlara

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,000
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

CptSpork

80+ Bronze
Tamam hocam bi araştırayım teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam sadece gigafiberde veriyor diye biliyorum.
Ben TürkNet kullanıyorum uzun süredir, ilk başta TürkTelekom VDSL altyapısındaydım. O Zaman modem verdiler mi hatırlamıyorum ama TürkTelekom Fiber altyapısına taşıdılar beni o zaman TT Siyah Fiber modemi vermişlerdi. Aynı şekilde GigaFiber'e taşıdıklarındada Zyxel verdiler ve TT Modemini geri istediler. Bi arayıp görüşsün arkadaş daha net bilgi alır.

etnetalw

80+ Bronze
Ben TürkNet kullanıyorum uzun süredir, ilk başta TürkTelekom VDSL altyapısındaydım. O Zaman modem verdiler mi hatırlamıyorum ama TürkTelekom Fiber altyapısına taşıdılar beni o zaman TT Siyah Fiber modemi vermişlerdi. Aynı şekilde GigaFiber'e taşıdıklarındada Zyxel verdiler ve TT Modemini geri istediler. Bi arayıp görüşsün arkadaş daha net bilgi alır.
Türktelekom fiberde vermekte tt veriyor cihazı ama turknet vdsl de modem vermiyor. Çunku tt altyapısı.

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,000
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Türktelekom fiberde vermekte tt veriyor cihazı ama turknet vdsl de modem vermiyor. Çunku tt altyapısı.
Tamam arkadaşlar hepinize çok teşekkürler arayıp araştıracağım.

Top Bottom