Neler Yeni

600-700 TL Modem Tavsiyesi

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,976
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Tenda öneririm.

Everstal

80+
Tenda öneririm.
Keenetic alacağım sanırım. Almışken en iyisini (Extra DSL) alayım dedim ama zamanında 479 TL gibi bir fiyata satılıyormuş. Şuanki fiyatına değmez diye düşündüm ve Omni DSL alacağım muhtemelen. Omni DSL ve Tenda arasında ne farklar vardır hocam? @YinYang

YinYang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
-
Keenetic alacağım sanırım. Almışken en iyisini (Extra DSL) alayım dedim ama zamanında 479 TL gibi bir fiyata satılıyormuş. Şuanki fiyatına değmez diye düşündüm ve Omni DSL alacağım muhtemelen. Omni DSL ve Tenda arasında ne farklar vardır hocam? @YinYang
En belirgin fark gigabit lan ve 5ghz gibi duruyor.
Fakat ne yazık ki tendanın wpa3,uygulama ile yönetim,mesh ağı,misafir ağı gibi özellikleri desteklemediği görülüyor. Yeni cihazlarda wpa2 wifiye baglandiginiz zaman güvenlik uyarısı alıyorsunuz.

Godric1461

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Godric
Hocalarım açıkçası DSL falan ne demek bilmiyorum bu konular hakkında pek bir bilgim yok. Extra DSL yaklaşık 900 TL civarlarında. Eğer konunun ilk mesajında attığım modemlerden çok daha iyi ve bayağı farkları varsa Extra DSL de alabilirim. Yani bütçeyi arttırmaya değerse.
Zyxel'e ise "gigabit ve diğerlerinden daha yeni" olduğu söylendi.
Eğer Extra DSL al derseniz alırım. Şunu da belirteyim, şu an Türk Telekom İSS kullanıyorum ve maksimum 50 mbps alabileceğim tarifemden 30-35 arası alıyorum. Yeni modem ile bu artar mı? Veya yeni modem ile birlikte ping değerlerimde bir farklılık oluşur mu? Değerler stabil kalır mı?
Hocam dsl olmayanlar router yani modem değil.600₺'ye ikinci el keenetic extra dsl alabilirsin.Ben onu kullanıyorum çok da memnunum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,223
Üyeler
151,867
Son üye
unqownn
Top Bottom