Neler Yeni

Kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı ve yeniden başlatılması gerekiyor

RAZI

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ulukan-Hügül
Arkadaşlar, bu sorun normalde Windows'u kullanırken olmuyor. Daha önce Valorant'ta da olmuyordu. Valorant'ı bir kaldırıp yükledim ve böyle olmaya başladı. Ana menüde hiçbir şey yok, Valorant'ta ama oyuna girerkenki yükleme kısmında böyle oluyor. Gerçekten çok sıkıntı bir durum.

Sistem
8 GB RAM
EKRAN KARTI GT 730
İŞLEMCİ AMD FX 8120
ANAKART Asus M5A78L-M LX REV X.0x
HDD wdc wd 6400aacs-008b0 ata device
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu hata.

https://drive.google.com/file/d/14hI8t7leKg6bL_U5Nj5hcZG_7ZxKCV7m/view?usp=drive_link DMP dosyası.

Ekler

• KZkG2V.jpg
    KZkG2V.jpg
    1.1 MB · Hit: 39
Son düzenleme:

KKuzey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Kuzey
Kanka sanırım aşırı kasma yada ısınmadan dolayı Mavi Ekran vermiş. FPS arttırma deneyebilirsin malum oyuna güncelleme çok geliyor

RAZI

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ulukan-Hügül
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanka sanırım aşırı kasma yada ısınmadan dolayı Mavi Ekran vermiş. FPS arttırma deneyebilirsin malum oyuna güncelleme çok geliyor
hocam şimdide denedimde sadece valorant'ta olmuyor

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,510
İsim
Emre Zengin
Arkadaşlar, bu sorun normalde Windows'u kullanırken olmuyor. Daha önce Valorant'ta da olmuyordu. Valorant'ı bir kaldırıp yükledim ve böyle olmaya başladı. Ana menüde hiçbir şey yok, Valorant'ta ama oyuna girerkenki yükleme kısmında böyle oluyor. Gerçekten çok sıkıntı bir durum.

Sistem
8 GB RAM
EKRAN KARTI GT 730
İŞLEMCİ AMD FX 8120
ANAKART Asus M5A78L-M LX REV X.0x
HDD wdc wd 6400aacs-008b0 ata device

Bu hata.

https://drive.google.com/file/d/14hI8t7leKg6bL_U5Nj5hcZG_7ZxKCV7m/view?usp=drive_link DMP dosyası.
Minidump dosyanı herkese açık yapar mısın?

RAZI

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ulukan-Hügül
Son düzenleme:

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,510
İsim
Emre Zengin

RAZI

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ulukan-Hügül
Kaspersky'ı kaldırıp aynı sorunun devam edip etmeyeceğini kontrol et bakalım hocam.
Ediyim hocam'da bitane daha minidump dosyası gelmişti ben bu konuya cevap yazarken yanlışlıkla sildim sorun olurmu.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,510
İsim
Emre Zengin
Ediyim hocam'da bitane daha minidump dosyası gelmişti ben bu konuya cevap yazarken yanlışlıkla sildim sorun olurmu.
Sorun olmaz hocam. Kaspersky'ı kaldırdıktan sonra gene mavi ekran verirse benimle paylaş hocam.

RAZI

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ulukan-Hügül
Sorun olmaz hocam. Kaspersky'ı kaldırdıktan sonra gene mavi ekran verirse benimle paylaş hocam.
Hocam gta 5 te falan denedim bir sorun yok ama ancak harita çok geç yükleniyor böyle bi ekran donuyor 4 5 dakika sonra oynayabiliyorsun yani bi video'da görmüştüm bios ayarlarını sıfırladım ve yanlışlıkla bi dosya sildim ondan sonra sizin dediğinizi yaptım olduda bu seferde oyunda geç algılıyor bazı şeyleri elime silahlar gelmyor araca geç falan biniyor valorant'ta cezam bitsin oradada deneyeceğim oradanda bilgi veririm.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,510
İsim
Emre Zengin
Hocam gta 5 te falan denedim bir sorun yok ama ancak harita çok geç yükleniyor böyle bi ekran donuyor 4 5 dakika sonra oynayabiliyorsun yani bi video'da görmüştüm bios ayarlarını sıfırladım ve yanlışlıkla bi dosya sildim ondan sonra sizin dediğinizi yaptım olduda bu seferde oyunda geç algılıyor bazı şeyleri elime silahlar gelmyor araca geç falan biniyor valorant'ta cezam bitsin oradada deneyeceğim oradanda bilgi veririm.
Sistemin eski hocam. GTA 5'in oyun dosyalarını mı kurcaladın?

RAZI

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ulukan-Hügül
Acaba bi format mı atsam diye düşünmüyor değilim.

Yok hocam hayır gta 5 dosyaları iç bir şekilde ellemedim ama daha önce böyle bi sorun yoktu ondan söyledim.

Format atmalıyım sizce

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,510
İsim
Emre Zengin
Acaba bi format mı atsam diye düşünmüyor değilim.

Yok hocam hayır gta 5 dosyaları iç bir şekilde ellemedim ama daha önce böyle bi sorun yoktu ondan söyledim.
Bir Valorantta da dene bakalım. Onda da böyle problem olursa Memtest86 adlı programla RAM'leri teste sokar mısın?

Top Bottom