Neler Yeni

KİTAP ÖNERİSİ YAPAR MISINIZ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
YAKÜP
Arkadaşlar merhabalar uzun zamandır kitap okumuyorum ve artık kitap okumaya başlamak istiyorum.
Fakat hangi kitabı okuyacağımı bilmiyorum ve kitabın başı sürükleyici olmayınca okuyasım da gelmiyor(bir kaç kere denedim ama bir türlü okuyamadım).
Bu yüzden kitap okumayışımı hep kitapları beğenememe bağladım. Sizden ricam kitap önerir misiniz?
(önceki yıllarda çok severek okuduğum kitap : ON KÜÇÜK ZENCİ. Bu kitabın türünde olursa çok sevinirim)
yaşım 16

Gizemss

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
16,104
İsim
Gizem
İlgilendiği Kategoriler
PC Oyunları, sanırım.
Dijital Kale diyebilirim. Güzel bir kitaptır. Özellikle hack, yazılım gibi şeylere ilgi duyuyorsan.

Mertmax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,084
İsim
Mert Enes Deniz
İlgilendiği Kategoriler
Playstation,Racing,Pc toplama
Arkadaşlar merhabalar uzun zamandır kitap okumuyorum ve artık kitap okumaya başlamak istiyorum.
Fakat hangi kitabı okuyacağımı bilmiyorum ve kitabın başı sürükleyici olmayınca okuyasım da gelmiyor(bir kaç kere denedim ama bir türlü okuyamadım).
Bu yüzden kitap okumayışımı hep kitapları beğenememe bağladım. Sizden ricam kitap önerir misiniz?
(önceki yıllarda çok severek okuduğum kitap : ON KÜÇÜK ZENCİ. Bu kitabın türünde olursa çok sevinirim)
yaşım 16

Almarpa'nın Gizemi isimli kitabı bir 10 kere okumuştum her yaşa hitap ediyor hem gizemli hem bilgilendirici.​

EMA?R

80+ Bronze
1984 ve hayvan çiftliği.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Rüzgar
yaşım 16
Dedektif Kurukafa (Skulduggery Pleasant) (Bence çok seveceksin, bana kalsa, sana bilgi katacak kitaplar oku derdim ama fantastik romandı sanırım bu. Sürükleyicidir.)

Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
morofobik
Steam
Yok
Facebook
Yok
Twitter
Yok
Discord
Yok
Reddit
https://www.reddit.com/user/morofobik
yaşım 16
1984 (beynim yandı)
Hayvan Çiftliği
Uçurtma Avcısı (ağladım)
Şeker Portakalı (salya sümük ağladım)
Fareler ve İnsanlar (ağlayalamadım ama çok güzel)
Milena ya Mektuplar (ah milena yanımda yürüyordun)
Simyacı
Otostopçunu Galaxi Rehberi
Sefiller
Büyük Umutlar (en sevdiğim dünya klasiği sefillerden sonra)
Kısa zamanın Tarihi
Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu

sofinin dünyası

dönüşüm

beyaz dis

taaşuku talat fitnat

beyaz zambaklar ülkesinde
tutunamayanlar

bunlar en beğendiklerim bazıları kafa yakıyor ama okuduktan sonra hayata bakıs açının değişeceğine yemin edebilirim ve ayrıca bir kitaba başladın mı sonuna kadar git
keyifli okumalar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,610
Üyeler
140,671
Son üye
ardah
Top Bottom