Neler Yeni

Kiz arkadasimla aramizda 3,5 sene gibi bisi var normal mi?

cahit3436

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
cahit
selam millet, benim bir kiz arkadasim var kendisi 2 hafta once falan 15 yasina girdi bende kasimin ortalarinda 19 yasima girecegim. bu sene mezun oldum ilk senemden uni okicam ama karsimdaki kisi bu sene 10. sinifa geciyor. kendisi iliski istiyor (sx degil normal sevgililik iste) ben yasinin cok kucuk oldugunu dusunuyorum kendimi pedofili gibi hissediyorum, etik degil en azindan benim icin... ama soyle bir seyde var mesela annem ile babam arasinda 6-7 sene gibi birsey var, mesela lisede son sinif ogrencileri 9. sinif ogrencileriyle cikiyordu. bu gayet normal gibiydi kimse subyan olayi gibi bakmiyordu ama ben kotu hissediyorum. ve bu kizin annesi alman kiz melez yani ve ulkeden kurtulma cabalarim var tum etkinliklere katiliyorum tr'den kurtulmak icin. kizi kullanmiyor eger olursa ve yanlis anlasilmasa kendisiyle omur boyu hayat kurabilirim onu turkiyeden cikmak icin kullanmicam... lutfen bir akil verin normal mi degilmi sizin cevapkariniza gore hareket edecegim.

DÜZENLEME : ARKADAŞLAR GALİBA SİZ ANLAMADINIZ, BEN KENDISIYLE BIRLIKTE OLMASI ICIN ZORLANIYORUM VE AZ ONCE KENDISIYLE KONUSTUM BOYLE BIR SEY OLMASININ MUMKUN OLMAYACAGINI VE BIR SURE KONUSMAMIZ GEREKTIGINI, EGER 18 YASINI GECTIKTEN SONRA HALA ILGI DUYUYORSA O ZAMAN YAZABILCEGINI SOYLEDIM.

Son düzenleme:

Marshal

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
Yaş farkı bakımından bir problem yok bence. Ama kızın yaşı şuan küçük. Ciddi bir ilişki için en azından 18 yaşına girse iyi olur.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,227
İsim
Ahmet Sevinç
hocam seviyorsanız beraber olun dediğiniz gibi lise son ile ilk sevgili olanlar var ama sondaki yazdıklarınız :/

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,947
İsim
tümen dağ

J.Sparrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,370
İsim
Emir Bayram
selam millet, benim bir kiz arkadasim var kendisi 2 hafta once falan 15 yasina girdi bende kasimin ortalarinda 19 yasima girecegim. bu sene mezun oldum ilk senemden uni okicam ama karsimdaki kisi bu sene 10. sinifa geciyor. kendisi iliski istiyor (sx degil normal sevgililik iste) ben yasinin cok kucuk oldugunu dusunuyorum kendimi pedofili gibi hissediyorum, etik degil en azindan benim icin... ama soyle bir seyde var mesela annem ile babam arasinda 6-7 sene gibi birsey var, mesela lisede son sinif ogrencileri 9. sinif ogrencileriyle cikiyordu. bu gayet normal gibiydi kimse subyan olayi gibi bakmiyordu ama ben kotu hissediyorum. ve bu kizin annesi alman kiz melez yani ve ulkeden kurtulma cabalarim var tum etkinliklere katiliyorum tr'den kurtulmak icin. kizi kullanmiyor eger olursa ve yanlis anlasilmasa kendisiyle omur boyu hayat kurabilirim onu turkiyeden cikmak icin kullanmicam... lutfen bir akil verin normal mi degilmi sizin cevapkariniza gore hareket edecegim.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,947
İsim
tümen dağ

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,947
İsim
tümen dağ

cahit3436

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
cahit
15 yaşındaki bir bireyin doğru karar verebileceğini düşünmüyorum ve ayrıca 15 yaşındaki bir kızın veya kişinin 19 yaşındaki birisiyle birlikte olması etik değil.
evet haklisiniz bende oyle dusunuyorum

cahit3436

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
cahit
Yaş farkı bakımından bir problem yok bence. Ama kızın yaşı şuan küçük. Ciddi bir ilişki için en azından 18 yaşına girse iyi olur.
bende ayni seyi kendisine soyluyorum, bir iliskiye girmeyecegiz zaten suan ve ben etik bulmuyorum bunu soyleyen benim kizi zorlayan ben degilim bekleyebilirim 18 olmasini
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hissetme öylesin zaten
sacmalamayi kesermisin kendisiyle bir iliskiye girmedim girmeyecegimde, kendisi benimle iliski kurmak istiyor(sex degil!!!)

15 yaşındaki bir bireyin doğru karar verebileceğini düşünmüyorum ve ayrıca 15 yaşındaki bir kızın veya kişinin 19 yaşındaki birisiyle birlikte olması etik değil.
evet cok haklisiniz bende oyle dusunuyorum

Daha geçen hafta olmuş 14de sen
dostum ona bakarsan ben de daha 19 uma girmedim 18 yasindayim diyecegim kendime ayni hesaba geliyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
948,007
Üyeler
149,304
Son üye
Halidomanyak
Top Bottom