Neler Yeni

Kız arkadaşla uzak mesafe ilişkisinde sorun yaşamak

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,249
İsim
Ahmet Deniz
İzmir'den sonrasını okumadım. Her insan aynı değildir, ama oda şu an ki ekonomi şartlarını bilmesi gerekiyor. Karşına al konuş olumuyorsa devam ettirmeye gerek yokmuş.( Benim gerçek fikrim kız başkasını bulmuş olabilir genellikle öyle oluyor kusura bakma adına üzüldüm ). Spor salonuna seni bekliyoruz.

Mevsim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
496
İsim
Fettah Özalp
Mesela ne demeliyim bugün iyice konuşma alevlendi çünkü de
Sen haklısın de geç anladın sen sonra 1 hafta felan vakit geçsin çok samimi olduğunuz zaman yapisdir anlaş bı sekilde

Sebastian Szymanski

80+ Silver
İlişki hakkında bir şey diyemeyeceğim ama geçen bir uygulama öğrendim arkadaşım da kullandı yol arkadaşım gibi bir şey eğer ki izmire giderken kullanırsan masrafları azaltabilirsin ismini hatırlamıyorum bulursun muhtemelen. Umarim ilişkiniz dilediğin gibi ilerler.

Kara*

80+ Silver
İlişki hakkında bir şey diyemeyeceğim ama geçen bir uygulama öğrendim arkadaşım da kullandı yol arkadaşım gibi bir şey eğer ki izmire giderken kullanırsan masrafları azaltabilirsin ismini hatırlamıyorum bulursun muhtemelen. Umarim ilişkiniz dilediğin gibi ilerler.
Aga indirim olsa ne yazar çocuk orada otelde ıvırda zıvırda kalacak kız aşkom bebem şunu bunu al diye ağlayacak yenl gelin gibi. Her türlü daha uzun soluklu kavga olacak veya kız salacak bizimkini.

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,551
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,252
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
İlişkiniz mesafe ile ölçülüyor ise o ilişki bence yürümez ilişki fedakarlık ister,farkındalık ister,empati ister, saygı duyma ister,en önemlisi güven ister umarım dediğim gibi olmaz haksız çıkarım

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
Kız arkadaşımla 2 yıllık bir ilişkimiz var bu sene üniversite yüzünden uzak mesafeyiz o İzmir’de ben istanbuldayım Daha üniversiteler açılalı 1 ay oldu geçen hafta burdan izmire gittim onu görmeye 2 gün kaldım geri döndüm bu hafta sonunu da arkadaşlarımla geçirdim İstanbul’da. bugün de biraz tartıştık olay da bu hafta neden İzmire gelmemem her hafta nasıl gideceğim ki izmire gelemem tarzı bir şey dediğimde de beni sevmiyorsun değer vermiyorsun bu ilişkiyi ben ayakta tutuyorum gibisinden cümleler söyledi sizce ne yapmalıyım.
"Tamam abla ilişkiyi sen ayakta tutuyosun. Bu arada kaç kez gittin İstanbul'a ?" demek isterdim

HamsiKraker

80+ Silver
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,387
İsim
Emre Yılmaz
Sürekli git gel yorucu ve masraflı bir iştir. Eğer kalpten seviyorsa her hafta gelmeni istemezdi. Senle takılmayı seviyor seninle gelecek düşünmüyor anlaşılan. Orada takılacak arkadaş bulduğu zaman sana tekmeyi basacak.

beskazalichinese

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
971
İsim
Sadettin Y
izmirden sonrasını okumadım diyen 18 yasındaki ergenlere sesleniyorum, bir gun yolunuz duserse haber edin gercek izmiri gostereyim, az büyüyün abicim

KlausM

80+ Silver
sen o kızı unut abisi hadi rastgele 👋

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,532
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....
Kız arkadaşımla 2 yıllık bir ilişkimiz var bu sene üniversite yüzünden uzak mesafeyiz o İzmir’de ben istanbuldayım Daha üniversiteler açılalı 1 ay oldu geçen hafta burdan izmire gittim onu görmeye 2 gün kaldım geri döndüm bu hafta sonunu da arkadaşlarımla geçirdim İstanbul’da. bugün de biraz tartıştık olay da bu hafta neden İzmire gelmemem her hafta nasıl gideceğim ki izmire gelemem tarzı bir şey dediğimde de beni sevmiyorsun değer vermiyorsun bu ilişkiyi ben ayakta tutuyorum gibisinden cümleler söyledi sizce ne yapmalıyım.
Böle bişey yaşamıştım kız muğladaydı bende antalyadaydın fazla bi mesafe olmamasına rağmen meğer başka bi ilişkisi varmış sırf brn onu güldürüp eğlendiriyorum die benimle sohbet ediyormuş bide arayı açmamak için hergün her saat arıyordu benden hoşlandığını felan sölüyordu kızı ben hiç aramıyordum hep o arıyordu yani uzak mesafe ilişkisi sıkıntılı bi şey ya sen onun eğlence aracı gibi bişey oluyorsun buda seni zedeliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

sen o kızı unut abisi hadi rastgele 👋
Ayn katılıyorum başka gemiler yaklaşır limana beklemeyi dene

Top Bottom