Neler Yeni

Kız mesajlara geç dönüyor

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,276
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Kızlar kaslı ve paralı erkeklerden hoşlanır bu açık net

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,276
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Andromakhe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,083
İsim
AAAAA
İlgilendiği Kategoriler
Anime / Tarih /Eğitim / Siyaset / Teknoloji
İnsanların yedeği olmayın. O kıza yazmayı kesin kendisi boşa düştüğü zaman peşinizden koşacaktır ama bence yüz vermeyin.

Son düzenleme:

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,276
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Sanaldan dün yazışarak tanıştık başta bi 30dk yazışarak tanıştık max 2dk da dönüyordu. Sonra uykum geldi gözüm kapanıyor vs. dedi iyi geceler dedim. Ertesi gün ben yazmadan günaydın yazdı ordanda biraz muhabbet ettik. Ama ertesi sabah max 5mesaj atmışımdır çünkü mesajlarımı 20-30dk bekletti kasıtlı yaptıgını düşünüyorum. Daha sonra muhabbet sarmamaya başladı kızda mesajları bekletiyor diye kızın mesajını beğenip görüldü attım. sonra akşam 10 da reels videosu yolladı ordan biraz konuştum gene mesajları bekletti sonra bi anda yarın buluşalım mı dedi. Gün kararlaştırmaya çalıştık işte yarın arkadaşlarla işim var dedim diğer günlerdede kızın ard arda 2gün işi varmış bende diğer gün boşmusun dedim 1saattir bakmıyor mesajıma. Ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum. Ben ona görüldü attığımda beni bidaha iplemez muhabbet biter diye düşündüm kendisi sohbet başlatmak için reels attı ordan konuşunca buluşalım dedi. Cidden anlam veremiyorum. Bu arada kızın kaslılara karşı ilgisi var kızla ortak arkadaşımız var vücudumu beğendiğimi vs. söylemiş çocuğa ondan tanışmak istediğini düşünüyorum yanılmışta olabilirim. Görüşlerinizi bekliyorum.
Aga sen bunu mu dert ediyorsun:PeepoLeave:

Klugheit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Diyar Kantekin
Nazını çek derken mesajlarına erken mi döneyim diyorsun hocam
İlk defa şans verip yazacağım. Umarım işe yarar. Kızın ne dediğine değil, yaptıklarına bakacaksın. Yaptıkları sana her şeyi açıkça anlatır ona göre karşılık verirsin. Kızın sana karşı ilgisi başta olmuş olabilir fakat sonra eğer kızın üzerine çok düştüysen ilgisini kaybetmiş ve bundan dolayı geç dönmeye başlamış olabilir. Seni daha az çekici görmesiyle birlikte daha çekici görddüğü kişilerle konuşacaktır. Benim yüzüm felç, göbeğim de var. Fakat kadınlarla hiçbir sorunum yok. Yıllarca deneyip yanılarak, kitaplar okuyup bu işin teorisini öğrenerek hareket ettim. Şu anda kız derdim yok. Bir kızı beğenirsem gider tanışır ve oyunumu iyi oynarsam ve kız da karşılık verirse işi yatağa götürürüm. Kendi gelişimime odaklıyım, sağlam vücut yapma yolundayım. Ekomomik özgürlüğümü kazanma peşindeyim. 30 yaşında çok rahat bir hayata sahip olmak istiyorum. Sana tavsiyem Kadınlarla sorunların varsa şu kaynakları takip et. Yıllardır bu işin içindeyim, çok fazla kopya türedi fakat bu kaynaklar gibi olamadılar. Şimdi atacağım kaynakları takip et. Onları iyi anla. Zamanla daha iyi olacaksın.

Odağını kızlardan çekip, kendine vereceksin. Hayatının merkezinde bir kadın için her şeyi yapmak olmayacak. Kendi kurallarına uyanla takılacaksın.
1. Kanal ve websitesi:

2. Kanal ve websitesi

Ya gerçeği kabullenip anlamaya çalışırsın. Ya da bunlar mağara adamı deyip kendi hayatında cevabını bilmediğin sorularla cebeleşip yıllarını heba edersin. Seçim senin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kızlar kaslı ve paralı erkeklerden hoşlanır bu açık net
Kusura bakma ama gerçekler hiç öyle değil. Redpill'i araştırmanı öneririm kadınların doğasını anladığında tüm sorular cevaplanıyor. Benim cebinde beş parası olmayıp her hafta 3 kızı yatağa atan arkadaşlarım var. Hadi onlar istisna, internetten tanışıp arakadaş olup yine kız tavlamaya çıktığımız arkadaşlarım var onlarında bir b**ları yok. Hadi o da benim yalanım olsun. Ben şu anda kendimi idare edebilecek derecedeyim. Öyle pahalı bir arabam da yok, efsane evim de yok. Çok param da yok hatta bazen kızlara kendi ağzımla diyorum ben fakirim diye. İnan kızlar senin paranla çok ilgilenmiyorlar. Para önemsizdir demiyorum aşırı önemli. İşin çok kolaylaştırır. Fakat her şey para değil onu diyorum. Özellikle kızlarda eğer evlenme peşinde değillerse kesinlikle para ASIL ETKEN olmuyor. Yani o kadar insanı görüyorum yok kızlar şuna bakar yok buna bakar. Bir sürü parası olup kaslı olan ama kızlarla iletişimde b*k gibi olduğundan ilişkileri en fazla 2 hafta süren erkekler biliyorum. Kızlarla tanışmaktan o kadar korkuyor ki kıpkırmızı olup 1 ton ter akıtıyor bazıları. Fakat benim ne çok param ne pahalı bir evim ve arabam var. Fakat kızlarla samimi söylüyorum, HİÇBİR DERDİM YOK. yukarda bir kaç site bıraktım. Bana inanmayanlar bu siteleri takip edip, anlayıp deneyebilirler. Denedikleri zaman işe yaramazsa tamam iplemesinler. Fakat işe yararsa ki gerçekten anladıysanız ve defalarca tekrar edip bir noktaya geldiyseniz. Göreceksiniz :)))

Son düzenleme:

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,276
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
İlk defa şans verip yazacağım. Umarım işe yarar. Kızın ne dediğine değil, yaptıklarına bakacaksın. Yaptıkları sana her şeyi açıkça anlatır ona göre karşılık verirsin. Kızın sana karşı ilgisi başta olmuş olabilir fakat sonra eğer kızın üzerine çok düştüysen ilgisini kaybetmiş ve bundan dolayı geç dönmeye başlamış olabilir. Seni daha az çekici görmesiyle birlikte daha çekici görddüğü kişilerle konuşacaktır. Benim yüzüm felç, göbeğim de var. Fakat kadınlarla hiçbir sorunum yok. Yıllarca deneyip yanılarak, kitaplar okuyup bu işin teorisini öğrenerek hareket ettim. Şu anda kız derdim yok. Bir kızı beğenirsem gider tanışır ve oyunumu iyi oynarsam ve kız da karşılık verirse işi yatağa götürürüm. Kendi gelişimime odaklıyım, sağlam vücut yapma yolundayım. Ekomomik özgürlüğümü kazanma peşindeyim. 30 yaşında çok rahat bir hayata sahip olmak istiyorum. Sana tavsiyem Kadınlarla sorunların varsa şu kaynakları takip et. Yıllardır bu işin içindeyim, çok fazla kopya türedi fakat bu kaynaklar gibi olamadılar. Şimdi atacağım kaynakları takip et. Onları iyi anla. Zamanla daha iyi olacaksın.

Odağını kızlardan çekip, kendine vereceksin. Hayatının merkezinde bir kadın için her şeyi yapmak olmayacak. Kendi kurallarına uyanla takılacaksın.
1. Kanal ve websitesi:

2. Kanal ve websitesi

Ya gerçeği kabullenip anlamaya çalışırsın. Ya da bunlar mağara adamı deyip kendi hayatında cevabını bilmediğin sorularla cebeleşip yıllarını heba edersin. Seçim senin.

Kusura bakma ama gerçekler hiç öyle değil. Redpill'i araştırmanı öneririm kadınların doğasını anladığında tüm sorular cevaplanıyor. Benim cebinde beş parası olmayıp her hafta 3 kızı yatağa atan arkadaşlarım var. Hadi onlar istisna, internetten tanışıp arakadaş olup yine kız tavlamaya çıktığımız arkadaşlarım var onlarında bir b**ları yok. Hadi o da benim yalanım olsun. Ben şu anda kendimi idare edebilecek derecedeyim. Öyle pahalı bir arabam da yok, efsane evim de yok. Çok param da yok hatta bazen kızlara kendi ağzımla diyorum ben fakirim diye. İnan kızlar senin paranla çok ilgilenmiyorlar. Para önemsizdir demiyorum aşırı önemli. İşin çok kolaylaştırır. Fakat her şey para değil onu diyorum. Özellikle kızlarda eğer evlenme peşinde değillerse kesinlikle para ASIL ETKEN olmuyor. Yani o kadar insanı görüyorum yok kızlar şuna bakar yok buna bakar. Bir sürü parası olup kaslı olan ama kızlarla iletişimde bok gibi olduğundan ilişkileri en fazla 2 hafta süren erkekler biliyorum. Kızlarla tanışmaktan o kadar korkuyor ki kıpkırmızı olup 1 ton ter akıtıyor bazıları. Fakat benim ne çok param ne pahalı bir evim ve arabam var. Fakat kızlarla samimi söylüyorum, HİÇBİR DERDİM YOK. yukarda bir kaç site bıraktım. Bana inanmayanlar bu siteleri takip edip, anlayıp deneyebilirler. Denedikleri zaman işe yaramazsa tamam iplemesinler. Fakat işe yararsa ki gerçekten anladıysanız ve defalarca tekrar edip bir noktaya geldiyseniz. Göreceksiniz :)))
Kızların 1. Baktığı bana göre dış görünüş 2. Para dış görünüşe aşırı önem veriyorlar iyi niyetli kaliteli ağır başlı kendini geliştirmiş biri olsun ama dış görünüşü fiziki yapısı biraz daha geri planda olsun kız o karaktere bakmıyorum çevremde buna defalarca şahit oldum onlar için öncelik dış görünüş sonra para sonra karakter 😁

Klugheit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Diyar Kantekin
Kızların 1. Baktığı bana göre dış görünüş 2. Para dış görünüşe aşırı önem veriyorlar iyi niyetli kaliteli ağır başlı kendini geliştirmiş biri olsun ama dış görünüşü fiziki yapısı biraz daha geri planda olsun kız o karaktere bakmıyorum çevremde buna defalarca şahit oldum onlar için öncelik dış görünüş sonra para sonra karakter 😁
Kardeşim yazdıklarımı okumadın sanırım. Benim yüzümün sol tarafı felç. Ortalama bir tipim var. Ramsay Hunt Syndrome isimli hastalığı yaşadım. Bazı kızların hoşuna gitmese de ve bunu bana açıkça söylemelerine rağmen benimle ilişkiye devam ettiklerine şahit oldum. Yanımda diğer erkek arkadaşlarıyla yaşadıkları gibi hissetmediklerini söylediler, kendi ağzıyla sen bana her duyguyu yaşatıyorsun. Bundan dolayı sana deli oluyorum diyen kız arkadaşım oldu, tipim değilsin ama anlamadığım bir biçimde çok çekici geliyorsun diyen kız arkadaşlarım oldu ki bu çok oldu. Ben neden böyle düşündüklerini ve beni çekici bulduklarını çok iyi biliyorum çünkü ne yaptığımın farkındayım, her hareketimin bir nedeni ve bir mantığı var. Bunları bir yerimden sallamıyorum yaşadım, şaşırdım, kabullendim. Bugüne kadar 500 den fazla kızla birlikte oldum. 1000 tanesiyle tanışmaya çalıştım. Neyse kendi inançların senin için vazgeçilmezse benim yapabilecek bir şeyim yok. Fakat bu işi gerçekten öğrenmek isteyen insanlar varsa onlar için şuraya bir link bırakayım. Yukarda ki bağlantılardan önce bunu okusunla. Neyse kolay gelsin. Para ve dış görünüşle kafayı bozmaya devam edin.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,276
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Kardeşim yazdıklarımı okumadın sanırım. Benim yüzümün sol tarafı felç. Ortalama bir tipim var. Ramsay Hunt Syndrome isimli hastalığı yaşadım. Bazı kızların hoşuna gitmese de ve bunu bana açıkça söylemelerine rağmen benimle ilişkiye devam ettiklerine şahit oldum. Yanımda diğer erkek arkadaşlarıyla yaşadıkları gibi hissetmediklerini söylediler, kendi ağzıyla sen bana her duyguyu yaşatıyorsun. Bundan dolayı sana deli oluyorum diyen kız arkadaşım oldu, tipim değilsin ama anlamadığım bir biçimde çok çekici geliyorsun diyen kız arkadaşlarım oldu ki bu çok oldu. Ben neden böyle düşündüklerini ve beni çekici bulduklarını çok iyi biliyorum çünkü ne yaptığımın farkındayım, her hareketimin bir nedeni ve bir mantığı var. Bunları bir yerimden sallamıyorum yaşadım, şaşırdım, kabullendim. Bugüne kadar 500 den fazla kızla birlikte oldum. 1000 tanesiyle tanışmaya çalıştım. Neyse kendi inançların senin için vazgeçilmezse benim yapabilecek bir şeyim yok. Fakat bu işi gerçekten öğrenmek isteyen insanlar varsa onlar için şuraya bir link bırakayım. Yukarda ki bağlantılardan önce bunu okusunla. Neyse kolay gelsin. Para ve dış görünüşle kafayı bozmaya devam edin.

Knka her çeşit insan var ben ortalama olarak söyledim keşke biraz da karakterlere baksalar benim sitemim bu gayet tabi senin de arkadaş in olmuştur olacak olmalı ama ülkemizin çoğunluğu bence böyle benim görüşüm bu

Bu arada bende dış görünüşe önem veririm ama isteğim benim yanıma yakışsin yoksa Kader bu hiç belli olmaz bu arada kilolu olmasın mümkünse tek temennim bu 😂

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,508
Üyeler
156,345
Son üye
dvre
Top Bottom