Neler Yeni

yardımcı olun (kız meselesi)

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,438
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
Friendzone

185 kaslı yakışıklı paralı değilsen

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,528
İsim
umt
Discord
umt#4257
Üni başladıktan sonra bi kizla tanıştım konuştukça hoşlanmaya başladım bir süredir konuşuyoruz ama hep duraktan durağa oturup böyle uzun uzun muhabbetimiz olmadı arkadaş ortamı olduğu için. bi otobüste baş başa kalıyoruz orda böyle sohbet ediyoruz kızla çok fazla göz teması kuruyoruz gülüyor ama ne olarak bakıyor gerçekten algılayamıyorum normalde hiç yanıma gelip oturmazdı perşembe günü derste gelip yanıma oturdu ilk defa. vize zamanı ortak arkadaşlarımız da var ama ona rağmen sadece beni çağırıyordu yanına oturayım diye ve vize vakti o kadar da yakın değildik bende kızın niyetini anlamak için yemeğe çağırmayı düşündüm ki benden hızlı davrandı yine eve otobüsle dönerken ders çalışalım dedi bende olabilir fln dedim ayarladık ertesi gün beraber bas basa oturduk biraz ders çalıştık ama kızın niyeti ders çalışmak değildi çünkü uzun uzun böyle ders çalışmadık muhabbet etmeye başladık her şey güzeldi dolaştık yemek vs yedik ama sorun şu ilişki mevzusu açtı kızın sevgilisi olduğunu öğrendim önceden ve ayrılık yaşadım dedi (yakın bir zamanda) o an öğrendiğimde çok üzüldüm dikkatim çok dağıldı kafam direk başka yerlere gitti ve ne kadar oldu ayrılalı neden ayrıldınız gibi şeyler soramadım ve bana arada bir konuştuklarını söyledi sorun şu ki ben bu kızla konuştukça daha çok tutuluyorum ama kiz da benden hoşlanıyor gibi hissediyorum hal hareketleri tavırları öyle geliyor beni samimi buluyor kendisi söyledi o yüzden bazen ismimle fln hitap etmiyor başka şekilde samimi bir şekilde laflar söylüyor ama arkadaş olarak görüp böyle de davranabilir mi diye düşünüyorum arada. sorun şu ben bu kızı bu hafta yemeğe çağıracağım nasıl bir şey yaparsam bana karşı bir şey hissedip hissetmediğinden çok emin olabilirim ona göre adım atacağım gidip açıl diyen arkadaşlar olacak ama emin olmadığım birine gidip açılmak saçmalık olur bir de aramız bozulmasını vs istemiyorum çünkü gerçekten çok tatlı bir insan
kız senden hoşlanıyor gibi ama sorun sevgilisi. Seni ciddi ciddi sevse sevgilisiyle arasının bozuk olduğunu ayrılmaya yakın olduğunu belirtirdi

babi000

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Resul
Friendzone

185 kaslı yakışıklı paralı değilsen
Boy da para da var tipimde ortalama ama bu kız garip hacı kizin para umrunda değil bi kaç kere muhabbeti döndü okuduğum bölümle ilgili konusurken kendime yetecek kadar param olsa yeter diyor öyle para göz fln değil zaten buluştuğumuzda fln ödememe çok karşı çıktı izin vermiyor asla
Mesaj otomatik birleştirildi:

kız senden hoşlanıyor gibi ama sorun sevgilisi. Seni ciddi ciddi sevse sevgilisiyle arasının bozuk olduğunu ayrılmaya yakın olduğunu belirtirdi
Ben de hoşlandığını düşündüm bazen gülerken fln temasta fln bulunuyor diğer yakın arkadaşlarıma bunları yapmıyor ve onlarla da muhabbetti benle olduğu kadar var bazen çok saçma şeyler söylüyorum ona rağmen gülüyor bi kizin hoşlanırken yapacağı çoğu şeyi yapıyor ama sorun büyük yani açık açık belli etmiyor. sevgilisiyle ayrı zaten şuan bende ağzını yokladım konuşuyor mu diye arada yazıyor fln demişti

Son düzenleme:

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,438
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
Boy da para da var tipimde ortalama ama bu kız garip hacı kizin para umrunda değil bi kaç kere muhabbeti döndü okuduğum bölümle ilgili konusurken kendime yetecek kadar param olsa yeter diyor öyle para göz fln değil zaten buluştuğumuzda fln ödememe çok karşı çıktı izin vermiyor asla

Ben de hoşlandığını düşündüm bazen gülerken fln temasta fln bulunuyor diğer yakın arkadaşlarıma bunları yapmıyor ve onlarla da muhabbetti benle olduğu kadar var bazen çok saçma şeyler söylüyorum ona rağmen gülüyor bi kizin hoşlanırken yapacağı çoğu şeyi yapıyor ama sorun büyük yani açık açık belli etmiyor. sevgilisiyle ayrı zaten şuan bende ağzını yokladım konuşuyor mu diye arada yazıyor fln demişti
Hoşlanırsa hoşlanır zaten bu işler zorla olmuyor. Karşındakinden bazen o kadar zorlasan da hoşlanamazsın ki kıskanmazsın.

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,528
İsim
umt
Discord
umt#4257

seni nolur nolmaz diye yedeğe atıyor olabilir ama bence hoşlanma kesin var

babi000

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Resul
Hoşlanırsa hoşlanır zaten bu işler zorla olmuyor. Karşındakinden bazen o kadar zorlasan da hoşlanamazsın ki kıskanmazsın.
Zaten şuan beklemekten başka bir şey gelmiyor aklıma olayları gelişme olunca aktaracağım

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,528
İsim
umt
Discord
umt#4257
hocam sen mümkünse adım atma sadece karşılık ver yemeğe çıkmak istiyorsa çık

babi000

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Resul
seni nolur nolmaz diye yedeğe atıyor olabilir ama bence hoşlanma kesin var
Bende o yüzden fazla yüz vermiyorum gerçekten bazen hatta soğuk yaptığım oluyor yakın arkadaşlarım bana kızıyor ixjelendm kiza niye böyle soğuk yapıyorsun diye

hocam sen mümkünse adım atma sadece karşılık ver yemeğe çıkmak istiyorsa çık
Öyle yapıyorum açık açık bende belli etmiyorum yemeye götüreceğim çünkü buluştuğumuzda muhabbet döndü götüreyim fln diye olur demişti bir de finaller geliyor şehir dışına çıkmadan götüreceğim artık orda olursa bir gelişme ona göre bakacağım

Teşekkür ediyorum hepinize tavsiyeleriniz için 🙏🏻

Matprof

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
ömer dişçi
iyi bi insan diye böyle birisiyle yakın kalmak pek doğru olmaz hem içten içe kızla hoşlanıyosun ve arkadaş kalmak istiyorsun tavsiyem aranı biraz aç o senle konuşmaya devam ediyorsa biraz vakitten sonra eve çağır derim. (tabi boşsa)

Top Bottom