Neler Yeni

Kız meselesi hakkinda

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mete
Arkadaşlar 1.5 aylık ilişkim 14 ocakta sona ermişti ama ben hala unutamadım kızla valo oynarken discortta "erkek kankasıyla" yazismis neymiş kanka şimdi gelemem manitle oynuyom istersen geleyim falan seni özledim seni seviyom gibi kelimelerde yazmış bende buna sinirlenip "fake" bir kız hesabına yazdım ama bu hesap benim fake hesabım SS ini çekip attım böyle olunca benim üstüme geldi ben ayrılmak istiyorum dedi neymiş o çocuğun kişiliği öyle kötü değil benim fake hesabım kisiligi kötüymüş aradan biraz zaman geçti ve bana arkadaş kalalim dedi anlaşarak ayrıldığım ilk erkek sensin dedi şimdi bana kendi kurduğu fake bir hesaptan o değilmiş gibi arada bı yaziyo bende anlamamış gibi yapiyom napmam gerek sizce

Son düzenleme:

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Arkadaşlar 1.30 aylık ilişkim 14 ocakta sona ermişti ama ben hala unutamadım kızla valo oynarken discortta "erkek kankasıyla" yazismis neymiş kanka şimdi gelemem manitle oynuyom istersen geleyim falan seni özledim seni seviyom gibi kelimelerde yazmış bende buna sinirlenip "fake" bir kız hesabına yazdım ama bu hesap benim fake hesabım SS ini çekip attım böyle olunca benim üstüme geldi ben ayrılmak istiyorum dedi neymiş o çocuğun kişiliği öyle kötü değil benim fake hesabım kisiligi kötüymüş aradan biraz zaman geçti ve bana arkadaş kalalim dedi anlaşarak ayrıldığım ilk erkek sensin dedi şimdi bana kendi kurduğu fake bir hesaptan o değilmiş gibi arada bı yaziyo bende anlamamış gibi yapiyom napmam gerek sizce
Hocam hiç öyle fake hesap gibi dalavere işlere girme. Unut gitsin 8 milyar insan var yarısı dişi olsa 4 milyarda 1 oranı yakalarsın. Kal sağlıcakla.

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
Arda
Arkadaşlar 1.30 aylık ilişkim 14 ocakta sona ermişti ama ben hala unutamadım kızla valo oynarken discortta "erkek kankasıyla" yazismis neymiş kanka şimdi gelemem manitle oynuyom istersen geleyim falan seni özledim seni seviyom gibi kelimelerde yazmış bende buna sinirlenip "fake" bir kız hesabına yazdım ama bu hesap benim fake hesabım SS ini çekip attım böyle olunca benim üstüme geldi ben ayrılmak istiyorum dedi neymiş o çocuğun kişiliği öyle kötü değil benim fake hesabım kisiligi kötüymüş aradan biraz zaman geçti ve bana arkadaş kalalim dedi anlaşarak ayrıldığım ilk erkek sensin dedi şimdi bana kendi kurduğu fake bir hesaptan o değilmiş gibi arada bı yaziyo bende anlamamış gibi yapiyom napmam gerek sizce
hocam benim bir konum var takıntılı aşk hikayem diye o konuyu okuyup insanların son yazdığı yorumlara da bakabilirsiniz son olarak bir şey yazdım ben de demin onu da okuyabilirsiniz belki faydası olur.

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mete
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam hiç öyle fake hesap gibi dalavere işlere girme. Unut gitsin 8 milyar insan var yarısı dişi olsa 4 milyarda 1 oranı yakalarsın. Kal sağlıcakla.
Sağol dostum aynı okula gidiyoz bunla yani napmaliyim sence ortamlarda bı önerin varmi

don carlo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
ms
Bu kız senle oynar erkek ve kadın arkadaş KALAMAZ. İki taraftan biri veya ikiside biririni arzular yol ver geç.
4 MİLYAR KADIN VAR
1 MİLYARI İHTİYAR
1 MİLYARI ÇOCUK
1 MİLYARI TİPSİZ
3 TANESİ DE ANAN BACIN
999 MİLYON 999 BİN 997 KADIN KALDI
DIRDIR ETMESİN DERSEN DE KALDI 3 BENDEN BU KADAR .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sağol dostum aynı okula gidiyoz bunla yani napmaliyim sence ortamlarda bı önerin varmi
Görmezden gel

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mete
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu kız senle oynar erkek ve kadın arkadaş KALAMAZ. İki taraftan biri veya ikiside biririni arzular yol ver geç.
4 MİLYAR KADIN VAR
1 MİLYARI İHTİYAR
1 MİLYARI ÇOCUK
1 MİLYARI TİPSİZ
3 TANESİ DE ANAN BACIN
999 MİLYON 999 BİN 997 KADIN KALDI
DIRDIR ETMESİN DERSEN DE KALDI 3 BENDEN BU KADAR .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Görmezden gel
Zaten görmezden gelcem ama ben son derece kıskanç bir insanım şimdi bunu başkasıyla görsem kiskanicamda içimde tutucam zaten yazı bekliyorum yaz gelince şehir değiştircem yani sadece 4 ay kadar gorcem yaptigi bı diğer şey ise beni ana hesabindan takipten çıkmış ve çıkartmış ama benim kendi priw hesabımdan takip etmeye devam ediyordu bu güne kadar bugünde ben onu çıkarttım amacı ne gerçekten anlamiyorum

don carlo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
ms
Zaten görmezden gelcem ama ben son derece kıskanç bir insanım şimdi bunu başkasıyla görsem kiskanicamda içimde tutucam zaten yazı bekliyorum yaz gelince şehir değiştircem yani sadece 4 ay kadar gorcem yaptigi bı diğer şey ise beni ana hesabindan takipten çıkmış ve çıkartmış ama benim kendi priw hesabımdan takip etmeye devam ediyordu bu güne kadar bugünde ben onu çıkarttım amacı ne gerçekten anlamiyorum
Ergen tripleri... yol ver geç diyorum dayım senle çok oynar bu detaylara takılma
@Kara* dayım bi tavsiyede sen at bu işin piri sensin :D

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3

Kara*

80+ Silver
Ergen tripleri... yol ver geç diyorum dayım senle çok oynar bu detaylara takılma
@Kara* dayım bi tavsiyede sen at bu işin piri sensin :D
Kız biraz daha zorlasa kıvama getirirmiş bunu. Yok arkadaşım o yok ben kızlarla anlaşamıyorum diye geçinen birisinden bırak sevgili olmayı yüzüne dahi bakmam. Onurunuzu bu kadar düşük şeylere kırdırmayın kimsenin oyuncağı olmayın. O kanka kanka diye doyamadıkları kişiler en uygun anda 1 posta atmaya hazır. @JAJSNSUJANSJ Aynı okulda olsan bile takmayacaksın. Unutma kıza laf söyleyip ya da olmuyor anlaşıp ayrılarım yerine sessizce uzaklaşırsan daha çok hasar verirsin. Karar ve eylemlerini kesinlikle yerinde ve zamanında kullan. Yoksa öyle ipin ucundan dönersin ufak bir manipüle yapar uğraşır durursun haberin olsun.

Top Bottom