Neler Yeni

Kız Tahrik olduğunu söyledi.

mfm125

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
Mehmet
Şimdi beyler ben bir Rus kızı ile konuşuyorum instadan kıza bir tane sapık yazmış kızda bunu engellemiş.Neyse buraya kadar her şey normal sohbetin ortasında bu adam beni tahrik etti zaten regl sancısı çekiyordum dedi (sanırım adam cinsel şeyler yazmış zaten afrikalı dayının tekiymiş) bende bunu anlamamazlıktan geldim ve konuyu kapattım.Ama şu kafama takıldı böyle bir şeye kızların tahrik olduğunu ilk kez gördüm bu normal bir seymi ? Kafam çok karışık yorumlarınızı bekliyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Kürşat K.T.K abi valla kusura bakma tavsiye lazım

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Şimdi beyler ben bir Rus kızı ile konuşuyorum instadan kıza bir tane sapık yazmış kızda bunu engellemiş.Neyse buraya kadar her şey normal sohbetin ortasında bu adam beni tahrik etti zaten regl sancısı çekiyordum dedi (sanırım adam cinsel şeyler yazmış zaten afrikalı dayının tekiymiş) bende bunu anlamamazlıktan geldim ve konuyu kapattım.Ama şu kafama takıldı böyle bir şeye kızların tahrik olduğunu ilk kez gördüm bu normal bir seymi ? Kafam çok karışık yorumlarınızı bekliyorum.

kanka insan onlar da uzaylı değil bu kadar şaşırma

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,423
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Banada Fransız bir kız yazdı güzel biri biraz konuştuk birkac gün sonra kendini belli etti regl döneminde kendisi ben anladım kızım senin ilacın bende değil dedim kendi ülkende birini bul dedim kız yazıp duruyor bende bişey demiyorum artık o yazıyor ben haklısın diyorum geçiyorum 😂 sende öyle yap boşkoy.

mfm125

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Banada Fransız bir kız yazdı güzel biri regl döneminde kendisi ben anladım kızım senin ilacın bende değil dedim kendi ülkende birini bul dedim kız yazıp duruyor bende bişey demiyorum artık o yazıyor ben haklısın diyorum geçiyorum 😂 sende öyle yap boşkoy.
Mesaj vermiş olabilirmi bana?

Shourd

80+ Silver

o lafı uzattı mı yada senin kafana takılmasına sebep olacak bişi dedi mi bunlar harici

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,423
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Shourd

80+ Silver

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,252
İsim
Lokman Doğan
Banada Fransız bir kız yazdı güzel biri biraz konuştuk birkac gün sonra kendini belli etti regl döneminde kendisi ben anladım kızım senin ilacın bende değil dedim kendi ülkende birini bul dedim kız yazıp duruyor bende bişey demiyorum artık o yazıyor ben haklısın diyorum geçiyorum 😂 sende öyle yap boşkoy.
hakkını ver kürşat abey

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,423
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Vay be

Tavsiye almak için sordum
Ama şu da var he tuzağa düşmeyin sakın kız online kayıt açtırıyor seni de kayda alıp sana şantaj yapıyor para istiyor yoksa bütün arkadaşlarına vs atarım diyor herşeye de atlamayın böyle çok var

hakkını ver kürşat abey
Yok be bunların alayı dolandırıcı şantajcı tayfa

hakkını ver kürşat abey
Böyle çok saf var bunlara kanan bize sökmez bu oyunlar knka 😃

mfm125

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
Mehmet
Ama şu da var he tuzağa düşmeyin sakın kız online kayıt açtırıyor seni de kayda alıp sana şantaj yapıyor para istiyor yoksa bütün arkadaşlarına vs atarım diyor herşeye de atlamayın böyle çok var

Yok be bunların alayı dolandırıcı şantajcı tayfa

Böyle çok saf var bunlara kanan bize sökmez bu oyunlar knka 😃
Zaten sanaldan yapcaksam karımla falan yaparım

Top Bottom