Neler Yeni

Çözüldü✓ Klasse Longteng vs QCK Edge vs QCK+

KeremGenc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Kerem Genç
Instagram
keremyang
Steam
keremyang
Discord
keremyang
Speed mousepad arıyorum. QCK+ ve Hyperx Fury S Speed şuan ben de var fakat hyperx in perfornmansını beğenmedim daha çok control tarzı bir pad.
Qck edge istememin sebei qck+ da dikiş olmaması ve açılma gibi itimalleri olması sizce açılma yapar mı ?
Eğer qck+ iade edersem qck edge alabilmem için Klasse Longteng kadar para harcamam gerekiyor
Qck Edge vs Klasse Longteng Arasında Kaldım Boyutları Large Olursa Sevinirim Mouse Rengim Mavi

ErxQQ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Muhammet Eray Özkul
Bende bu aralar klasse longteng araştırıyorum yeni mouse alacağım için yeni bir mouse pad almak istedim eğer bu modeli aldıysanız yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim şimdi sizin sorunuza gelecek olursam QCK Edge kullanmaktayım dikişli olması sayesinde acayip dayanıklı oluyor ürün 1 seneye yakın kullandım ve yıkadığım gibi yine ilk gün gibi oluyor benim odam çok fazla toz tuttuğu için günlük olarak ıslak mendil ile fazla bastırmadan siliyorum ve hiçbir sorunla karşılaşmadım memnunum tavsiye edebilirim dayanıklı bir şey istiyorsanız alınabilir fiyatı da gayet makul ek olarak SteelSeries QCK modeli biraz daha kontrol tipi bir mouse pad belirtmek istedim eğer Speed türünde bir mouse pad arıyorsanız SteelSeries QCK size göre değil FPS oyunları için kontrol tipi ve hybrid daha iyi oluyor eğer Valorant- CS:GO oynayacaksanız alabilirsiniz.

KeremGenc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Kerem Genç
Instagram
keremyang
Steam
keremyang
Discord
keremyang
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende bu aralar klasse longteng araştırıyorum yeni mouse alacağım için yeni bir mouse pad almak istedim eğer bu modeli aldıysanız yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim şimdi sizin sorunuza gelecek olursam QCK Edge kullanmaktayım dikişli olması sayesinde acayip dayanıklı oluyor ürün 1 seneye yakın kullandım ve yıkadığım gibi yine ilk gün gibi oluyor benim odam çok fazla toz tuttuğu için günlük olarak ıslak mendil ile fazla bastırmadan siliyorum ve hiçbir sorunla karşılaşmadım memnunum tavsiye edebilirim dayanıklı bir şey istiyorsanız alınabilir fiyatı da gayet makul ek olarak SteelSeries QCK modeli biraz daha kontrol tipi bir mouse pad belirtmek istedim eğer Speed türünde bir mouse pad arıyorsanız SteelSeries QCK size göre değil FPS oyunları için kontrol tipi ve hybrid daha iyi oluyor eğer Valorant- CS:GO oynayacaksanız alabilirsiniz.
Hybrid den ziyade bence epey hızlı bir mouse pad çok dayanıklı geldi gözüme hemen alıştım xtrfy m42 ptfe skatezli haliyle kullanıyorum durmak istediğimde duruyor hızlanmak istediğimde çok hızlı da oluyor bence alınacak en iyisi diyebilirim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
961,734
Üyeler
151,792
Son üye
tommyangeloo
Top Bottom