Neler Yeni

🔥İndirim Klasse Pro 90x40 cm Mouse Pad 380 ₺

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,674
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
Klasse Gear Linki
Renkli modellerin Amazon Linki

1717839841633.png

Sellier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Deniz
Çok güzel mousepadleri, açık mavi, beyaz vs. gibi renkler alacaksanız uyarayım, ter, pislik hep üstünde leke yapıyor, sürekli yıkamak gerekiyor pis görüntüden kurtulmak için

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,674
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok güzel mousepadleri, açık mavi, beyaz vs. gibi renkler alacaksanız uyarayım, ter, pislik hep üstünde leke yapıyor, sürekli yıkamak gerekiyor pis görüntüden kurtulmak için
Her mousepad için kirlenme durumu geçerli hele ki açık renkliyse. Taktik vereyim temizlik için aklınızda olsun, bulaşık süngerinin sert kısmını hafif ıslatıp ister sabun ister de bir damla bulaşık deterjanı damlatmak suretiyle mouse padinizi silip eski hâline kavuşturabilirsiniz.

Sellier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Deniz
Her mousepad için kirlenme durumu geçerli hele ki açık renkliyse. Taktik vereyim temizlik için aklınızda olsun, bulaşık süngerinin sert kısmını hafif ıslatıp ister sabun ister de bir damla bulaşık deterjanı damlatmak suretiyle mouse padinizi silip eski hâline kavuşturabilirsiniz.
Evet, ben direkt banyoda su, deterjan, süngerle yıkıyorum fakat işte koyu renk olsa görsel anlamda pislik gözükmeyeceği için daha estetik durur. Bir de yazları şimdi terden hemen leke yapıcak

JuunBuun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
898
İsim
Taksim Delisi Cenk
siyahını bi 3 5 ay önce yedek aldım. 1 haftadır kullanıyorum 120 tl ye falan almıstım.Fiyatına göre çok iyi bence.toz kir göstermesi dışında..Böyle renkliler toz kir göstermez bence

Açık renk modelleri çok beğendim ama herkes alma demiş. Ayda 1 yıkasam yetmez mi?

Yeter. Ben beyaz modeli 2-3 ayda bir yıkıyordum ilk günkünden daha parlak oluyordu hiç çekinme yani.
O 2-3 ay içinde aşırı kirli görünüyor muydu peki özellikle yıkamaya doğru

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
567
İsim
Ömer
O 2-3 ay içinde aşırı kirli görünüyor muydu peki özellikle yıkamaya doğru
Kanka o kullanımına göre çok değişir, mesela sigara içiyor musun? Kül illa dökülüyor çünkü. Gamerlığın şanından bileğindeki o deri bile leke yapabiliyor uzun süreçte ama öyle siyaha da dönmüyor tabi. Kahve bile döktük bir keresinde yıkayınca bembeyaz olmuştu. Ama benim tavsiyem 90x40 yerine 48x40 longteng falan alırsan çok daha memnun olursun kalite çok farklı.

Kanka o kullanımına göre çok değişir, mesela sigara içiyor musun? Kül illa dökülüyor çünkü. Gamerlığın şanından bileğindeki o deri bile leke yapabiliyor uzun süreçte ama öyle siyaha da dönmüyor tabi. Kahve bile döktük bir keresinde yıkayınca bembeyaz olmuştu. Ama benim tavsiyem 90x40 yerine 48x40 longteng falan alırsan çok daha memnun olursun kalite çok farklı.
Onun linki var mıdır? Bana uzun bir şey lazım ama yine bakayım

Top Bottom