Neler Yeni

KLAVYE, FARE, KULAKLIK ; BÜTÇE: 2K

Mihrak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Süleyman Yakup KIVANÇ
Bütçe
2000
Herkese hayırlı akşamlar. Sınav bitti, sistemi kurdum, monitörü taktım. Şimdi sırada düzgüm bir fare, klavye ve kulaklık almakta. Bildiğiniz/kullandığınız f/p ürünler varsa bana bir link, ürün yorumunuzu vesaire bırakırsanız çok makbule geçer. Hepsine totelde maximum 2K ayırabilirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Xearty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Barkın Tezel
Mesaj otomatik birleştirildi:

pembesi 50 tl daha ucuz amazonda

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,050
İsim
Draq123

şunu şimdiden çek , klavye çok da önemli değil bütçenin çoğunluğunu kulaklığa ayır
Klavye bence kulaklıktan daha önemli

Herkese hayırlı akşamlar. Sınav bitti, sistemi kurdum, monitörü taktım. Şimdi sırada düzgüm bir fare, klavye ve kulaklık almakta. Bildiğiniz/kullandığınız f/p ürünler varsa bana bir link, ürün yorumunuzu vesaire bırakırsanız çok makbule geçer. Hepsine totelde maximum 2K ayırabilirim. Şimdiden teşekkür ederim.
Hangi tür oyunlar oynayacaksın kulaklıkla dizi fillm fps oyunu hikayeli oyun

Xearty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Barkın Tezel
Klavye bence kulaklıktan daha önemli

Hangi tür oyunlar oynayacaksın kulaklıkla dizi fillm fps oyunu hikayeli oyun
bence kulaklık daha önemli ben klavyeyi sonradan düzgünn bişe almıştım kişiden kişiye değişir bu bütçe ile her türlü bir ürünü aşırı kalitesiz ve kısa ömürlü alması gerekiyor arttıra bilirsen bütçeni arttır

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,050
İsim
Draq123
bence kulaklık daha önemli ben klavyeyi sonradan düzgünn bişe almıştım kişiden kişiye değişir bu bütçe ile her türlü bir ürünü aşırı kalitesiz ve kısa ömürlü alması gerekiyor arttıra bilirsen bütçeni arttır
Fps oyunu oynuyorsan kulaklık önemlide benim gibi hep hikayeli oyun arada warzone oynayan biri için klavye daha önemli

Xearty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Barkın Tezel
Fps oyunu oynuyorsan kulaklık önemlide benim gibi hep hikayeli oyun arada warzone oynayan biri için klavye daha önemli
bence hikayeli oyundada kulaklık önemli müzik ve ortam seslerini iyi duyamıcaksam ne anlamı var ve hikayeli oyunu arkama yaslanıp koldan oynarım ben

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,050
İsim
Draq123
Logitech g435 var bende çok iyi kulaklık ama rahatsız ediyor saçımı eziyor felan böyle olunca kulak içi vardı dongle aldım artık hep onu kullanıyorum logitech tozlandı rafta 😀

Eğer kulak içi kulaklığı varsa dongle alsın kalan bütçeyi klavye ve mouse alsın

Hardcore warzone cs2 vola felan oynayan biri değilsen kafa üstü kulaklıklar boş iş

bence hikayeli oyundada kulaklık önemli müzik ve ortam seslerini iyi duyamıcaksam ne anlamı var ve hikayeli oyunu arkama yaslanıp koldan oynarım ben
İyi duymak derken ?

Xearty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Barkın Tezel
Logitech g435 var bende çok iyi kulaklık ama rahatsız ediyor saçımı eziyor felan böyle olunca kulak içi vardı dongle aldım artık hep onu kullanıyorum logitech tozlandı rafta 😀

Eğer kulak içi kulaklığı varsa dongle alsın kalan bütçeyi klavye ve mouse alsın

Hardcore warzone cs2 vola felan oynayan biri değilsen kafa üstü kulaklıklar boş iş

İyi duymak derken ?
ses kalitesi olarak pc başında şarkı dinlemeyi flan seviyorsan kulaklık önemli

Xearty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Barkın Tezel
Sesi gayet kaliteli sıkıntı olmuyor
senin kulaklıkta zatens ses kaltesi iyi olur adamın bütçesi düşük olduğu için her türlü bir ürünü kalitesiz kısa ömürlü olucak o yüzden dedim

Hasan_Enes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
Hasan Enes
Havit H2002D ses kasmak için iyi amamüzik vb işler için önermem boğuk bir ses veriyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,728
Üyeler
152,314
Son üye
332merek?
Top Bottom