Neler Yeni

KLAVYE, FARE, KULAKLIK ; BÜTÇE: 2K

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,007
İsim
Draq123
senin kulaklıkta zatens ses kaltesi iyi olur adamın bütçesi düşük olduğu için her türlü bir ürünü kalitesiz kısa ömürlü olucak o yüzden dedim
Ya adamın belki güzel kulak içi kulaklığı var o zaman dongle alsın diye tavsiye veriyorum ?
Her ürünü niye kalitesiz ve kısa ömürlü olsun?
Mesaj otomatik birleştirildi:

3 yıl önce 350tlye aldığım anker soundcore r100 kullanıyorum her oyunda ses olarak acayip tatmin ediyor daha 2 saat önce god of war seansından çıktım

Kulaklık qradan çıktımı 1k mouse 1k klavyeye dandik ürünmü alınıyor 😃😃😃

Dongle 250tl bu arada

Xearty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Barkın Tezel
Ya adamın belki güzel kulak içi kulaklığı var o zaman dongle alsın diye tavsiye veriyorum ?
Her ürünü niye kalitesiz ve kısa ömürlü olsun?
haklısın kalteli kulak içi varsa yapabilir ama adam kulaklığı yokmuş gibi yazmış 2k ya sıkıştırdığı zaman 1 ürünün fiyatı çok düşüyor

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,007
İsim
Draq123
haklısın kalteli kulak içi varsa yapabilir ama adam kulaklığı yokmuş gibi yazmış 2k ya sıkıştırdığı zaman 1 ürünün fiyatı çok düşüyor
Şu devirde kablosuz bluetooth kulak içi kulaklığı olmayan erkek yoktur diye tahmin ediyorum 😀

Xearty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Barkın Tezel
Şu devirde kablosuz bluetooth kulak içi kulaklığı olmayan erkek yoktur diye tahmin ediyorum 😀
Anker r100 ü olmaya bilir dediği gibi varsa kulaklığı öle yapsın zaten bütcesi ona yetiyor

Mihrak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Süleyman Yakup KIVANÇ

pembesi 50 TL daha ucuz amazonda
Havit H2002D ses kasmak için iyi amamüzik vb işler için önermem boğuk bir ses veriyor
Hocam şunlarada bakar mısınız;

Anker r100 ü olmaya bilir dediği gibi varsa kulaklığı öle yapsın zaten bütcesi ona yetiyor
Valla bluetooth kulaklık QCY T13 ANC, iş görür mü bilmiyorum.

Son düzenleme:

Rhavenix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
481
İsim
PichHasso

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,020
İsim
Kerem Çavuş
bu mouse gerçekten iyi mi sence mouse almayı düşünüyordum sepette baya bi indirimi var
darmo m3 4k kullanıyordum sattım şu an bunu kullanıyorum hiç eksikliğini de aramadım fiyatına göre bu ve prime fps alınabilecek en iyi mouselar

Mihrak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Süleyman Yakup KIVANÇ
HOCAM VARSA BAŞKA TAVSİYESİ, TAVSİYE EDİLEN ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİNİ ARTTIRICAK Bİ CEVAP VERSİN BEA

pembesi 50 TL daha ucuz amazonda
Hocam bu kulaklığı alırsam ileride değiştirmem vesaire gerekir mi yoksa götürür mü uzun süre

Son düzenleme:

Xearty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Barkın Tezel
HOCAM VARSA BAŞKA TAVSİYESİ, TAVSİYE EDİLEN ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİNİ ARTTIRICAK Bİ CEVAP VERSİN BEA

Hocam bu kulaklığı alırsam ileride değiştirmem vesaire gerekir mi yoksa götürür mü uzun süre
1 yıldır kullanıyom derisi 7 8 ayda soyuldu onun dışında sapasağlam derisinin altındaki kumaş baya güzel hatta derisinden daha güzel

sakın rampage veya gamepower falan alma aşırı kötüler

Messinin kramponu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
484
Türkçe konuştuğuma bakma kutuplarda yaşıyorum
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar parçaları, Darboğaz sorunları, Hazır sistem önerileri, Dış donanım önerileri, İç donanım önerileri,

Mihrak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Süleyman Yakup KIVANÇ
1 yıldır kullanıyom derisi 7 8 ayda soyuldu onun dışında sapasağlam derisinin altındaki kumaş baya güzel hatta derisinden daha güzel

sakın rampage veya gamepower falan alma aşırı kötüler

Bu fareyede bakabilirsiniz.
darmo m3 4k kullanıyordum sattım şu an bunu kullanıyorum hiç eksikliğini de aramadım fiyatına göre bu ve prime fps alınabilecek en iyi mouselar
Sağolun hepiniz fare ve kulaklığı sipariş ettim :blobdance:

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,276
Üyeler
149,003
Son üye
thıago1997
Top Bottom