Neler Yeni

Klavye önerisi bekliyorum

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
362
İsim
Arif
Bütçe
1000
Kendi kullandığım klavyem masama büyük geldiği için yeni bir tane almayı düşünüyorum. Rekabetçi oyunlar içinde hissiyatı güzel olan bir klavye önerirseniz sevinirim. Dediğim gibi boyutunun büyük olmaması benim için önemli. Bütçe alt sınır 1000 üst sınır 1500.

_Keremkal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Kerem Demirtaş
Hocam vallahi aynı yoldayız bunu almadım ama sürekli öneriliyor alabilirsem alıcağım açtığım konulardada özellikle valorant vs oyunlar oynuyorum dediğimde k617 fizz se önerilmişti ama şeffaf diye tercih etmedim şimdilik gamepower defender kullanıyorum hissiyatı güzel ama hemen yıprandı alırsam söyleyeceğim size

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
362
İsim
Arif
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam vallahi aynı yoldayız bunu almadım ama sürekli öneriliyor alabilirsem alıcağım açtığım konulardada özellikle valorant vs oyunlar oynuyorum dediğimde k617 fizz se önerilmişti ama şeffaf diye tercih etmedim şimdilik gamepower defender kullanıyorum hissiyatı güzel ama hemen yıprandı alırsam söyleyeceğim size
Tamamdır hocam teşekkürler. Ayrıca mouse için bir öneriniz var mıdır bu fiyatlarda yine.

_Keremkal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Kerem Demirtaş
Hocam mouse O kadar açıkki önceden kullandıklarınız neydi birden fazla ise eliniz hangisinde daha rahat etti

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
362
İsim
Arif
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam mouse O kadar açıkki önceden kullandıklarınız neydi birden fazla ise eliniz hangisinde daha rahat etti
Hocam uzun süredir rampage'in smx r1 mouse'u nu kullanıyorum. Eski bir mouse zaten rekabetçi oyunlara uzun bir süre ara vermiştim o yüzden dert etmiyordum ama şimdi tekrardan başlayınca bunun kötü olduğunu gördüm.

Böylede bir mouse buldum aslında bunu almayı düşünüyorum sizce nasıldır.

_Keremkal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Kerem Demirtaş
Hocam uzun süredir rampage'in smx r1 mouse'u nu kullanıyorum. Eski bir mouse zaten rekabetçi oyunlara uzun bir süre ara vermiştim o yüzden dert etmiyordum ama şimdi tekrardan başlayınca bunun kötü olduğunu gördüm.

Böylede bir mouse buldum aslında bunu almayı düşünüyorum sizce nasıldır
Hocam eskiden 1 ay bile kullanma şansı buldum 2 hafta içinde takılma sorunları baş gösterdi bende iade edip deathadder v2 x hypershift e geçtim uzun süredir kullanıyorum gayette memnunum

egecabbar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Ege
Kendi kullandığım klavyem masama büyük geldiği için yeni bir tane almayı düşünüyorum. Rekabetçi oyunlar içinde hissiyatı güzel olan bir klavye önerirseniz sevinirim. Dediğim gibi boyutunun büyük olmaması benim için önemli. Bütçe alt sınır 1000 üst sınır 1500.

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
362
İsim
Arif
Hocam eskiden 1 ay bile kullanma şansı buldum 2 hafta içinde takılma sorunları baş gösterdi bende iade edip deathadder v2 x hypershift e geçtim uzun süredir kullanıyorum gayette memnunum
Teşekkürler hocam fiyatı beni biraz aşıyor ama bakarım.

Bünyamina

80+ Gold
Teşekkürler hocam fiyatı beni biraz aşıyor ama bakarım.
Dareu atmış arkadaş klavye olarak onu ve attığım mouse alabilirsin.

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
362
İsim
Arif
Sağ olun hocam bakıcam.

y.emre.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Yunus Emre Acar
Hocam dareu klavyesini kullanıyor musunuz bizzat bende alacağım ama o siteye ve kalavyeye pek guvenemedim

Top Bottom