Neler Yeni

Klavye önerisi tam boyutlu sessiz

Mert Ali.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mert Ali metin
Bütçe
7500
Arkadaşlar selam yeni bir sistem topladım bu sisteme yeni bir de klavye lazım fiyat önemsiz aşırı ses cikarmiyacak (kırmızı veya beyaz switch) tkl olmayacak yani "TAM" bir klavye olucak öneri verebilir misiniz? Marka takıntım yok ama Asus tercihimdir başka markalara açığım. Teşekkürler.

kivanctas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
Arkadaşlar selam yeni bir sistem topladım bu sisteme yeni bir de klavye lazım fiyat önemsiz aşırı ses cikarmiyacak (kırmızı veya beyaz switch) tkl olmayacak yani "TAM" bir klavye olucak öneri verebilir misiniz? Marka takıntım yok ama Asus tercihimdir başka markalara açığım. Teşekkürler.
Epomaker RT100

Dravdan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Mustafa Salih Akdemir
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji

corsair, logitech (3 tane), asus'un klavyelerini kullandım. hepsinde 1 yıldan sonra çift tık sorunu başladı hatta logitechin 3 klavyesinde de. ama steelserieste hiç yaşamadım. kendim de kullanıyorum öneririm

Top Bottom