Neler Yeni

Yardım 1200-1400TL civarına tam boyut klavye önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,094
İsim
a l p e r
membran tercih etmiyorum ama listeye ekleyebilirim fiyatı normal gözüküyor, redragon'un mekanik olanları nasıl acaba onu öğrensem güzel olacak.
Genel olarak marka kaliteli bence hissiyatı güzel mekanik olmamasına rağmen. Hatts bulursan mekanik link bırakırsan bende elimdekini satıp değiştirebilirim.
Mekanik kullanmadım daha önce

SyleeXin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Görkem Tezer
Arkadaşlar selam, 1200-1400 TL civarına tam klavye önerebilir misiniz? ekstra olarak bilek desteği de alacağım veya bilek destekli model varsa o da olur. Blue switch tercihim veya onun hissiyatında clicky bir tuş olursa iyi olur.
Sana bir klavye tavsiye edemem ama hangi klavyeyi almayacağını önerebilirim özellikle bu fiyatta gözüne gamepower klavyeler güzel gözükebilir sakın bu hataya düşme klavyeleri rezalet 6-7 kez garantiye gönderdim ogre rgbyi bilek desteği vs. Var diye almıştım saber rgb yine aynı şekilde arkadaşlarım sorun yaşıyor lenovo markasının bi kaç klavyesi vardı göz atabilirsin ama dediğim gibi gamepowerdan uzak dur
Mesaj otomatik birleştirildi:

membran tercih etmiyorum ama listeye ekleyebilirim fiyatı normal gözüküyor, redragon'un mekanik olanları nasıl acaba onu öğrensem güzel olacak.
+ Şuan redragon kullanıyorum adını bilmiyorum ama tuşun altındaki şeyler sanırım switchleri bile yedekli olarak geldi bozuldugunda degistirebiliyorsun tercih edebilirsin gayet memnunum (kullandığım tam değil+red switch)

bir aydır gamepower suki tkl (red switch) kullanıyorum pudding keycapsler çok iyi görsel şölen yaratıyor yay sesi hariç bir sıkıntısı yok. yarım ama bilek desteği güzel blue switchli modeline bakabilirisniz
Hocam umarım sıkıntı yaşamazsın 3 ay sonra gidiyor gamepower

oEnesQlf

80+ Silver
bu fiyata %100 klavye zor bütçeyi biraz yükseltmeye çalışın,bilek desteği olarak linktekini kullanıyorum çok rahat 330 TL ye almıştım ben ,belki tekrar düşebilir,uzun versiyonlarıda var.

Son düzenleme:

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
410
İsim
Barış Okçu
Hocam merhaba bende xpg summoner var blue switch ama zamanında modlamıştım klavyeyi dolayısıyla çok clicky bir sesi yok ve f6 tuşu çalışmıyor. Eğer ilgilenirsen normal fiyatının yarısına verebilirim

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,166
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Hocam merhaba bende xpg summoner var blue switch ama zamanında modlamıştım klavyeyi dolayısıyla çok clicky bir sesi yok ve f6 tuşu çalışmıyor. Eğer ilgilenirsen normal fiyatının yarısına verebilirim
Çok istediğim bir klavye ama clicky sesi olmayan klavyeleri kullanamıyorum nedense, daha önce çok alıp iade ettim.

srthekng

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Kasım Kasımoğlu
Hocam şu klavyede ghosting veya herhangi bir tuş basmama sorunu olur mu? https://www.hepsiburada.com/altec-l...mekanik-gaming-oyuncu-klavye-p-HBCV000014NU34
Hocam kolay kolay şuan çıkan klavyelerde ghosting olayı yaşanmıyor tabi kullanmadan bilemeyiz ama malzeme kalitesi olarak fiyatına göre en iyilerden diyebilirim fp bir ürün klavye ilk geldiğinde tuşları test ederseniz sonradan hor kullanmadığınız sürece tuş basmama olmaz

canofcall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
YiğitCan Akbaşlı
Sana bir klavye tavsiye edemem ama hangi klavyeyi almayacağını önerebilirim özellikle bu fiyatta gözüne gamepower klavyeler güzel gözükebilir sakın bu hataya düşme klavyeleri rezalet 6-7 kez garantiye gönderdim ogre rgbyi bilek desteği vs. Var diye almıştım saber rgb yine aynı şekilde arkadaşlarım sorun yaşıyor lenovo markasının bi kaç klavyesi vardı göz atabilirsin ama dediğim gibi gamepowerdan uzak dur

+ Şuan redragon kullanıyorum adını bilmiyorum ama tuşun altındaki şeyler sanırım switchleri bile yedekli olarak geldi bozuldugunda degistirebiliyorsun tercih edebilirsin gayet memnunum (kullandığım tam değil+red switch)

Hocam umarım sıkıntı yaşamazsın 3 ay sonra gidiyor gamepower
8 aydır gamepower ranger kulaklık kullanıyorum ondanda çok memnunum hiç bir sorunu yok. 1,2k ya alınan klavye ne kadar gidebilir ki maximum? Redragon ile çok bi farkı olacağını sanmıyorum

SyleeXin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Görkem Tezer
8 aydır gamepower ranger kulaklık kullanıyorum ondanda çok memnunum hiç bir sorunu yok. 1,2k ya alınan klavye ne kadar gidebilir ki maximum? Redragon ile çok bi farkı olacağını sanmıyorum
Kulaklık ile ne ilgisi var olayın ? Konuyu düzgün okuyun hocam gamepower jin kullanıyorum kaç senedir mis gibi kulaklık ben markaya laf etmedim klavyeye laf ettim

canofcall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
YiğitCan Akbaşlı
Kulaklık ile ne ilgisi var olayın ? Konuyu düzgün okuyun hocam gamepower jin kullanıyorum kaç senedir mis gibi kulaklık ben markaya laf etmedim klavyeye laf ettim
Gamepower gidiyor diyince markaya dediniz sandım hocam yanlış anlamışım pardon 👍

Top Bottom