Neler Yeni

Klavye önerisi ve mek. Klavye artıları

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre Yıldırım
Merhaba, yıllardır membran klavye kullanıyorum, mekanik klavye almayı düşünüyorum ama switch olaylarını falan bilmiyorum, bir de mekanik klavyenin ne gibi bir artısı olur? Sesi en az olan klavye önerilerinizi bekliyorum. Ses açma kapama scrollu olanları tercih ediyorum. Fiyat fark etmez.

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
846
İsim
ahmet ali özmert
Merhaba, yıllardır membran klavye kullanıyorum, mekanik klavye almayı düşünüyorum ama switch olaylarını falan bilmiyorum, bir de mekanik klavyenin ne gibi bir artısı olur? Sesi en az olan klavye önerilerinizi bekliyorum. Ses açma kapama scrollu olanları tercih ediyorum. Fiyat fark etmez.
mekanik klavyenin artısı mebrandan kesinlikle daha rahat olması bende black switch var basım gramı 60 gr olmasına rağmen mebranlardan çok rahat onun dışında bide tepkime süresi daha kısa sessiz switch istiyorsa sarı kırmızı siyah kahverengi beyaz switch bakabilirsin sesli istiyorsan mavi basım hissiyatı olarak beyaz en ağırı siyah bir tık düşüğü en hafifi red switch brown stichte de orta kısımda tıklama hissiyatı var tıkladığın zaman sana bir tepkime veriyor lol gibi oyunlarda sana avantaj kazandırıyo

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,302
Üyeler
158,078
Son üye
geblo60
Top Bottom