Neler Yeni

Klavye önerisine ihtiyacım var

Ziganex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
İsmail Efe Şanlıbayrak
Bütçe
400
Arkadaşlar selamlar 400tl bütçe ile klavye arayışı içindeyim fakat beğendiğim klavyeler stoklarda kalmamış bu yüzden donanım arşivi sakinlerine yani sizlere danışmak istedim istediğim özellikleri maddeler halinde aşağıda belirtiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim .
-Kırmızı Switch
-Yazılımı olan
-Mümkünse türkçe karakterli klavyeler olursa harika olur.

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,887
İsim
Barış Karalı
pusat k3 proyu tavsiye ederim stoklarada yakında gelecek dün bir arkadaşımda aradı sordu çok yakında geelecekmiş önmüzdeki hafta içi gelecektir büyük ihtimalle. Sende arayıp bilgi alabilirsin.

Emirreus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Emirhan Avcı
Arkadaşlar selamlar 400tl bütçe ile klavye arayışı içindeyim fakat beğendiğim klavyeler stoklarda kalmamış bu yüzden donanım arşivi sakinlerine yani sizlere danışmak istedim istediğim özellikleri maddeler halinde aşağıda belirtiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim .
-Kırmızı Switch
-Yazılımı olan
Redragon kumara almıştım bugün geldi . önceden red switch kullanıyordum ve gerçekten mavinin daha iyi olduğunu söyleyebilirim hissiyat bakımından daha rahat ve güzel fakat daha sesli red switch'e nazaran , 330 tl civarına n11 den aldım ben , değiştirilebilir switch özellikli içinden 4 tane yedek mavi switch geldi

berkemelmaas

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
pusat k3 pro şaşmayın

AtiIIa

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
20,505
İsim
Atilla
İlgilendiği Kategoriler
Oyun
Bende alıcaktım bugün ama pusat k3 pro da stok kalmamış, birkaç gün bekleyeceğim gelirse onu alıcam.

Ziganex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
İsmail Efe Şanlıbayrak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Redragon kumara almıştım bugün geldi . önceden red switch kullanıyordum ve gerçekten mavinin daha iyi olduğunu söyleyebilirim hissiyat bakımından daha rahat ve güzel fakat daha sesli red switch'e nazaran , 330 TL civarına n11 den aldım ben , değiştirilebilir switch özellikli içinden 4 tane yedek mavi switch geldi
Valla bende daha az sesli olması için red istiyorum ya

Stok bekleyebilirsen bunu öneririm.
pusat k3 pro şaşmayın
pusat k3 proyu tavsiye ederim stoklarada yakında gelecek dün bir arkadaşımda aradı sordu çok yakında geelecekmiş önmüzdeki hafta içi gelecektir büyük ihtimalle. Sende arayıp bilgi alabilirsin.
tuşlarda herhangi bir soyulma veya harf silinmesi felan olur mu?

rtx 3090

80+ Silver
-Kırmızı Switch
-Yazılımı olan
pusat k3 pro

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,930
Üyeler
156,548
Son üye
alex57
Top Bottom