Neler Yeni

Klavyede usb dongle kullanınca wifi kesilip geliyor.

Okeal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İrfan Emre Dişçi
belkı wıfıyı 5ghz yapabılırsenız duzelebılır bıraz sacma ama denemekte fayda war
bı yerde cakısma oluyor klavyenın donglesını wıfı olarak goruyordur belkı
baska pc warmı tanıdık falan denemekte fayda var belkıde dongle bozuktur
Nasıl yapabilirim? Modem destekler mi ayrıca?
Mesaj otomatik birleştirildi:

laptoptaki diğer girişleri dener misin? laptoplarda driver çakışması oluyor
Önceden denedim olmado şimdi tekrar yerlerini değiştirdim kulaklık mouse falan şuanlık iyikopmadı anlamadım umarım kopmaz daha. Olursa ne yapmalıyım?

ugurkolasin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Uğur

Önceden denedim olmado şimdi tekrar yerlerini değiştirdim kulaklık mouse falan şuanlık iyikopmadı anlamadım umarım kopmaz daha. Olursa ne yapmalıyım?
pc yi açarken usb yi çıkarın açıldıktan sonra takın işinize yarayabilir

Palo DAYI

80+ Gold

hocam kulaklıktamı kablosuz beklı onla cakısma yapıyodur
bırde modemın arkasında 5ghz falan yazıyorsa desteklıyor olabılır ama sız acabılırmısınız bılemıyorum o konu hakkında pek bılgım yok

Okeal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İrfan Emre Dişçi
bırde modemın arkasında 5ghz falan yazıyorsa desteklıyor olabılır ama sız acabılırmısınız bılemıyorum o konu hakkında pek bılgım yok
Yok sadece klavye kablosuz ancak kablosuz mouse da almayı düşünüyordum tereddütte kaldım. 5ghz e bakarım hocam devam ederse takılma sağolın

ugurkolasin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Uğur
modemde 5ghz yazıyorsa muhtemelen tek bir ağ bantı üzerinden 2 sinyal yayılıyordur 2.4ghz ve 5ghz olan olarak birleşik olabilirler laptop 5ghz uyumlu ise 5ghza bağlanır zaten

Top Bottom