Neler Yeni

Yardım Klavyem bozuldu. Gamepower ogre rgb

EndOfDie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Samet Görgeç
Merhaba arkadaşlar. Gamepower ogre rgb kırmızı switch mekanik klavye kullanıyorum. Yaklaşık olarak 1.5 sene olacak. Tuşlarında problem var tıkladığım halde okumuyor (ara sıra.) Garantiye gönderdim değişim olması için fakat değişim yapmadılar. Klavyem geri geldi. Şimdi daha kötü oldu klavyem. RGB ışıkları yanmıyor. (Bazı tuşların) değişim istiyorum. Değişim yapmaları için ne yapmam gerekiyor.

1669461983089.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
ramazan tk
Bende bundan aldım ama pazartesi iade edecem bir kaç tuşta çınlama var. Başka klavye bakıyorum gamepower pişmanlıktır

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
İsmail kuz
Merhaba arkadaşlar. Gamepower ogre rgb kırmızı switch mekanik klavye kullanıyorum. Yaklaşık olarak 1.5 sene olacak. Tuşlarında problem var tıkladığım halde okumuyor (ara sıra.) Garantiye gönderdim değişim olması için fakat değişim yapmadılar. Klavyem geri geldi. Şimdi daha kötü oldu klavyem. RGB ışıkları yanmıyor. (Bazı tuşların) değişim istiyorum. Değişim yapmaları için ne yapmam gerekiyor.

Alıntıyı görüntüle

Tüketici hakem heyetine başvur, ama bu süreç biraz uzun sürebilir, bunun dışında şikayet var da başvurabilirisin en garanti yol tüketici hakem heyeti knk ya para iadesi ya da ürün değişimi istersin

Top Bottom