Neler Yeni

Çözüldü✓ Klavyem keyfine göre çalışıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Ege Akgün
Instagram
coguzamanege
Steam
ihateall
Discord
coguzamanege#6736
Klavyem Logitech G213 Prodigy. Yukarıda belirttiğim gibi keyfine göre çalışmıyor. Canı isterse çalışıyor
WERT
ASDFG tuşları kafasına göre çalışmıyor. Sebebini anlamadım. Bir gün açıyorum bilgisayarı çalışıyor bir gün açıyorum çalışmıyor. Sebebi nedir anlayamadım yardımcı olabilir misiniz Lütfen?

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Kuzey Barış Silver Kızık
Her cihazın ömrü vardır . Senin klavyenin kullanılabilirlilik süresi dolmuş anlaşılan .

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,268
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
sanmıyorum dostum. Bence bi çakışma bi sorun var ama tespit edemedim
Bu tarz bir sorun benim klavyemde de vardi hocam bir satir vardi komple ya bazen gidiyordu ya da geliyordu. Ben de cozum bulamamistim. Daha once sivi bir sey doktunuz mu?

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Klavyem Logitech G213 Prodigy. Yukarıda belirttiğim gibi keyfine göre çalışmıyor. Canı isterse çalışıyor
WERT
ASDFG tuşları kafasına göre çalışmıyor. Sebebini anlamadım. Bir gün açıyorum bilgisayarı çalışıyor bir gün açıyorum çalışmıyor. Sebebi nedir anlayamadım yardımcı olabilir misiniz Lütfen?

Çünkü sorunlu bir klavye modeli... Tuşlarında basmama sorunu çok oluyor bi ara bende almıştım direk aldığım gün 3 tuşu bozulmuştu hemen geri iade ile değiştirmiştim :D. Garantisi var ise gönderin.

Kaizen 80+

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,214
İsim
Efe Kırmaz
WERT
ne kadar süredir kullanıyorsun? garantisi devam ediyorsa gönderebilirsin. Kullanıcı hatalı bir şey yok üründe problem var.

Top Bottom