Neler Yeni

Klavyem sıkıntı çıkartıyor iyi bir klavye arıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Ogün Ulaş Dedeler
Corsair K55 Membrane bakabilirsin. Malzeme kalitesi başarılı. Icue üzerinden kontrol ediliyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,767
İsim
Doruk
İlgilendiği Kategoriler
Tarih

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,169
İsim
Ahmet Sevinç
logitech g213 prodigy kullanıyorum. Valorant oynarken W tuşu ve bazende a s d tuşları basmıyor elimi tuştan çekip yeniden basmam gerekiyor çok sinir bozucu bir durum sorunun çözümü varsa çözümü yoksa da 1400 TL civarında klavye önerisi istiyorum şimdiden teşekkürler
valla aynı durum aada bendede oluyor sence neyden kaynaklı olabilir bende belki toz veya sıvı sıçraması

Cadof

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Çağdaş Kılıç
valla aynı durum aada bendede oluyor sence neyden kaynaklı olabilir bende belki toz veya sıvı sıçraması
bende sıvı teması hiç olmadı dostum toz desen o da yok haftada 2 kez temizliyorum aynı modeli kullanan 3 arkadaşım var onlarda hiç problem çıkmadı çözemedim sorunu mecbur değiştiriyorum

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,169
İsim
Ahmet Sevinç
bende sıvı teması hiç olmadı dostum toz desen o da yok haftada 2 kez temizliyorum aynı modeli kullanan 3 arkadaşım var onlarda hiç problem çıkmadı çözemedim sorunu mecbur değiştiriyorum
valla bende anlamadım oyunda bazen öyle yaptığı oldu açıkçası sorunlu mu bazıları bilemedim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,731
Üyeler
141,477
Son üye
azapeagle
Top Bottom