Neler Yeni

Klinik için laptop önerisi

louis bloom

80+ Silver
Dostlarım iyi geceler. Aktif olarak çalıştığım dental polikliniğe laptop almak istiyoruz laptoplarımız eski bayağı. Bir dental polikliniğin işini görecek düzey de uzun vadeli sağlam bir laptop önerisi rica ediyorum sizlerden..

RVG, Panoramik vb. röntgenlere bakmak, RVG Görüntüsü almak, dr dentes gibi hasta takip programlarını kullanmak istiyoruz. Ağız içi Tarayıcı için güzel bir laptopumuz var ancak belki gerekli durumlarda tarama içinde kullanabiliriz. Var mıdır öneriniz ?

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
462
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Dostlarım iyi geceler. Aktif olarak çalıştığım dental polikliniğe laptop almak istiyoruz laptoplarımız eski bayağı. Bir dental polikliniğin işini görecek düzey de uzun vadeli sağlam bir laptop önerisi rica ediyorum sizlerden..

RVG, Panoramik vb. röntgenlere bakmak, RVG Görüntüsü almak, dr dentes gibi hasta takip programlarını kullanmak istiyoruz. Ağız içi Tarayıcı için güzel bir laptopumuz var ancak belki gerekli durumlarda tarama içinde kullanabiliriz. Var mıdır öneriniz ?
Bütçeniz nedir?

louis bloom

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bütçeniz nedir?
Hocam kafamızda bir bütçe yok. Dental poliklinik için yeterli ve en ideal olacak laptopu önerseniz yeterli. Uzun süredir piyasayi takip etmiyorum ve Laptoplardan da anlamıyorum pek zaten. Bizi uzun vadeli götürebilecek. Zaten bayram indirimleri de yaklaşti diye biliyorum.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
891
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
eski 1080 li laptoplar sağlam uzun ömürlü ve bolca girişi bulunuyor bakabilirsiniz 20 bin gibi fiyatlara bulabilirsiniz şu zamanki laptoplar hemen eskiyor.

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
462
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Hocam kafamızda bir bütçe yok. Dental poliklinik için yeterli ve en ideal olacak laptopu önerseniz yeterli. Uzun süredir piyasayi takip etmiyorum ve Laptoplardan da anlamıyorum pek zaten. Bizi uzun vadeli götürebilecek. Zaten bayram indirimleri de yaklaşti diye biliyorum.
https://consumer.huawei.com/tr/lapt...209e1&utm_term=1026bfab5a669739e4602e152209e1 İ9 13. Nesil işlemci uzun götürür. Bide Laptop baya ince ve hafif o yüzden o tarz yerler için uygun.

louis bloom

80+ Silver
eski 1080 li laptoplar sağlam uzun ömürlü ve bolca girişi bulunuyor bakabilirsiniz 20 bin gibi fiyatlara bulabilirsiniz şu zamanki laptoplar hemen eskiyor.
hocam onlar 2. el olmuyor mu
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://consumer.huawei.com/tr/lapt...209e1&utm_term=1026bfab5a669739e4602e152209e1 İ9 13. Nesil işlemci uzun götürür. Bide Laptop ince ve hafif o yüzden o tarz yerler için uygun.
hocam huawei laptoplari hic deneyimleyen falan görmedim biraz inceleyeyim bunun yorumlarını çok teşekkür ediyorum öneri için

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
891
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler

louis bloom

80+ Silver
temiz bulursanız alabilirsiniz uzun süreler götürür size kalmış bir şey MacBook lara da bakabilirsiniz ama isteklerinizi karşılayamaya bilir
hocam macbooklari kullanamiyoruz maalesef rvg yi yükleyemiyoruz. ayriyeten oneri icin saolun sifir olursa cok daha iyi olur 🙏🙏🙏

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
891
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
hocam macbooklari kullanamiyoruz maalesef rvg yi yükleyemiyoruz. ayriyeten oneri icin saolun sifir olursa cok daha iyi olur 🙏🙏🙏
Huwaei ler işinizi görebilir ama dediğim gibi yeni nesil laptoplar uzun süreler gidecek gibi me gelmiyor hızlı eskiyorlar.

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
462
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
hocam onlar 2. el olmuyor mu
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam huawei laptoplari hic deneyimleyen falan görmedim biraz inceleyeyim bunun yorumlarını çok teşekkür ediyorum öneri için
Huawei Laptop' larına Windows tarafındaki en iyi Macbook alternatifi diyebiliriz. Bide hocam satın alırken AMBD16I9EPEY1500TL kodunu girerseniz 1500 TL indirime giriyormuş.

Top Bottom