Neler Yeni

Knight Online Dil Seçeneği

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
AYA
Dün Steam üzerinden Knight Online indirdim ama oyunda türkçe dil seçeneği yok. Launcher i açtığımda gelen ekranda options'a tıklayınca açılan pencerenin en alt kısmında normalde "language" diye bi kısım gelmesi gerekiyomuş benimkinde gelmiyo.

Ekler

• Ekran Görüntüsü (23).png
    Ekran Görüntüsü (23).png
    138.8 KB · Hit: 736

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Oyun içi ayarlarda olabilir oraya bakın.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
İnternet'ten araştırdım ama yok.
Oyunun dosyalarında 'config' varsa orada dil ayarı var mı?

PeachliuS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Metehan Güzel
Dün Steam üzerinden Knight Online indirdim ama oyunda türkçe dil seçeneği yok. Launcher i açtığımda gelen ekranda options'a tıklayınca açılan pencerenin en alt kısmında normalde "language" diye bi kısım gelmesi gerekiyomuş benimkinde gelmiyo.
steam ko da dil seçeneği yok ama olmamasınıda tavsiye ederim türkçe ko berbat sana hiç bir şey kazandırmaz. 13 sene ko oynadım türkçe dil desteği ilk çıktığında baktım berbat. şöyle bir örnek vereyim. oyuna başladın türkçe olarak birisine pm atıp bir item veya bir mob hakkında bilgi alacaksın ve o mobun türkçe adını söyledin kimse anlamaz emin ol bundan. kimse türkçe dil desteğini kullanmaz kısacası
Mesaj otomatik birleştirildi:

steam ko da dil seçeneği yok ama olmamasınıda tavsiye ederim türkçe ko berbat sana hiç bir şey kazandırmaz. 13 sene ko oynadım türkçe dil desteği ilk çıktığında baktım berbat. şöyle bir örnek vereyim. oyuna başladın türkçe olarak birisine pm atıp bir item veya bir mob hakkında bilgi alacaksın ve o mobun türkçe adını söyledin kimse anlamaz emin ol bundan. kimse türkçe dil desteğini kullanmaz kısacası
ek olarak tüm ses ayarlarını kapatmanı tavsiye ederim kafa ütülüyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
AYA
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İnternet'ten araştırdım ama yok.
Oyunun dosyalarında 'config' varsa orada dil ayarı var mı?
var ama launcherdaki options ekranına götürüyo direk, orda da language kısmı yok

ek olarak tüm ses ayarlarını kapatmanı tavsiye ederim kafa ütülüyor
Valla geliş gidiş silecem zaten,çok karmaşık bi oyunmuş pek benlik değil gibi duruyo

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Aklıma başka bir fikir gelmiyor.

RmzDayi

80+ Silver
ko yu türkçe oynamak çok saçma oluyor. İtem isimleri saçmalıyor. npc ler saçmalıyor.

FairFelix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Furkan Özdamar
oyunda ayarlarda Türkçe seçeneğinin olması için oyunu steamden değil de normal siteden indir o zaman türkçe seçeneği gelir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
999,096
Üyeler
158,246
Son üye
zkrew
Top Bottom