Neler Yeni

köpek saldırdı yardım edin

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,215
İsim
Berkecan Ergin
köpek kovucu var belli frekansta ses veriyor köpekler onu duyunca kaçıyor ya da yaklaşmıyor. Belediyeyi arayıp
arkadaşlar az önce benim hergün geçdiğim dar bi yolda köpek saldırdı bu 2 oluyor öbüründe sadece havlamaydı ama bu sefer ısırmaya kadar ilerledi yoldan geçenler yardım etti.
bu köpeği ordan nasıl uzaklatırabilirim veya ibb nin bu konuda bi desteği var mı
ve ben yarın ne yapıcam
köpek kovucu var belli frekansta ses veriyor köpekler onu duyunca kaçıyor ya da yaklaşmıyor. Belediyeyi arayıp sonuca bağlanana kadar böyle bir ürün alabilirsin. Tekme atmaya gerek yok hayvana. Bazı arkadaşlar absürt cevap vermiş. Tekme atarken bacağını kapsa sonra al başına bela :D

Rangorun

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
364
İsim
Onur Can
Bu şok veren el fenerleri var. Şok modunda bayağı bir ses çıkartıyor. O sesle köpek kaçar gider. Askerde kendimce bu şekil bir çözüm bulmuştum.

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,215
İsim
Berkecan Ergin
Bu şok veren el fenerleri var. Şok modunda bayağı bir ses çıkartıyor. O sesle köpek kaçar gider. Askerde kendimce bu şekil bir çözüm bulmuştum.
köpek kovucu var gerek yok öyle şeylere :d yürürken bas düğmeye gidiyor zaten hayvan

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin
Abisi oyun istiyor ya izin al geçerken yüce hükümdarım izniniz olursa yoldan geçmek isterkm de 🥴 Geçmiş olsun

Raichu93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
Atakan AKKUŞ
İlgilendiği Kategoriler
Age of Empires 1-2-3-4 ve Age of Mytholgy serileri.
Instagram
legendeliteteacher05
Valla harbiden başa bela bu başı boş köpekler besliyorlar bir de durmadan üremeye devam ediyorlar ...

sanders

80+ Bronze

Saki

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Saki Yapıcı
Valla arkadaşlar bana da bi akıl verin, ben bisikletle işe gelip gidiyorum. Dönüş yolumun üstünde bir köpek var, geçen gün baya dibime kadar girip havladı ama ben hiç hızımı kesmedim. Allahtan fazla takip etmedi. Bugünde tam havlamaya başladı, hemen arkamda da kamyon geliyordu onun sayesinde atlattım. Nedir bu kopeklerden çektiğimiz

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,534
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....
Hocam ordan geçerken çantanızda et veya tavuk bulundurun hergün bimden alın tam tavuk hergün çantanızda bulunsun sokaktan her geçtiğinizde köpeğe atın (belli ki köpek sokağı sahiplenmiş haraç istiyor köpekler bile mafyalığa başlamış mübarek)

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,449
Üyeler
156,492
Son üye
merababenberat
Top Bottom