Neler Yeni

KOMİKSİN FENERBAHÇE ÇOK KOMİK

4HMET678

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
361
İsim
ahmet taha çelenk
dediğim iki maçı izlediysen zaten fener olan bir ligi ciddiye almanın gereksiz olduğunu anlamışsındır hocam
Bak mesela vaziyet bu herkesin tek derdi fener herkes icin tek amaç fenerbahçeyi yenmek sorunda bu zaten trabzonlu taraftarlara soruyolar gecen mac galatasaray sizi yensinmi yoksa fener sampiyonmu olsun adamlarin umrunda degil gsden 5 yemek vaziyet kötü türkiye futbolunda

serci

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Sercan Güre
mantıklı açıklama yapamadığınız için konuşuyor olabilirmiyiz mesela?
kafamı yastığa rahat koycam hakem çok taraflıydı rakip takım defansını istese 3 4 defa atabilirdi batshuayinin pozisyonu net penaltıydı 5 dakika sonra gösterdiler pozisyon tekrarını oosterwelde kart istedi diye sarı kart gördü maçta gelmissin rahat koycak mısın diyosun ne diyim yani onu geçtim dediğin samet pozisyonu için fenerbahçe açıklama yaptı tekrar oynayabiliriz diye haberin olsun

YusufTheBolt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,095
İsim
Yusuf Eyili

Starlex

80+ Silver
90 dakika ıkına ıkına bulamadığı golü son dakika penaltıyla bulması ah fener ag pozisyon net penaltı idi ama ey forum sakinleri cidden sormak istediğim tek bir srou var haftalar önce samet akaydinın pozisyonuna penaltı vermeyen hakem bu pozisyona penaltı verdi kafanızı yastığa rahat koyabilecekmisiniz???
Desene kuponlarla beraber gitti paralar neyse sana bir çikolata ısmarlarım sakin ol

Realhas the Great

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,101
İsim
Nejat İşler
90 dakika ıkına ıkına bulamadığı golü son dakika penaltıyla bulması ah fener ag pozisyon net penaltı idi ama ey forum sakinleri cidden sormak istediğim tek bir srou var haftalar önce samet akaydinın pozisyonuna penaltı vermeyen hakem bu pozisyona penaltı verdi kafanızı yastığa rahat koyabilecekmisiniz???
Bizim kafayı yastığa koyma şekli

Method

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
404
İsim
Alperen Eymen Altunoğlu
Kupon yatınca ağlak gsliler :
Ağlama. Eğer ağlayacaksan köşeye

4HMET678

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
361
İsim
ahmet taha çelenk
Tek bir şey soylicem sana tamer gelip fenerin oldugu lig diyosun
Galatasaray için en büyük maç ne fener maçı
Beşiktaş için en büyük maç fenerbahçe
Trabzon için en büyük maç yine fenerbahçe
Anadolu takimlari feneri yenmek dışında birsey dusunmuyo bu aksamki mac oncesi basaksehirli futbolculara taraftar ziyarete gitmis baklava götürmüşler anadolu takimlari mac sonu aciklamalarinda herseyi belli ediyo yillardir lig fenerin üstüne dönuyö sen gelmis burda fenerin oldugu lig diyosun biraz objektif ol rica ediyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

İddaa kendi takımına göre oynanmıyor. Sen herkesin kendi takımına iddaa oynadığını mı zannediyorsun?
Ben kendi takimima oynarim oynasam ama oynamiyorum rakibe oynasam moralim bozulur yani niye oyniyimki

TamerThe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Tamer bayrak
eyvallah .d
Tamer sadece sen sevmemezlik yapmıyorsun Fenerbaçeyi dostum, teşekkürler.
Kusura bakma anlamadim ama abicim o pozisyonun vucuttan sektigine penalti olmadigina önüme Atatürk çıksa anca inanirim

4HMET678

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
361
İsim
ahmet taha çelenk
eyvallah .d

Kusura bakma anlamadim ama abicim o pozisyonun vucuttan sektigine penalti olmadigina önüme Atatürk çıksa anca inanirim
Sadece tek bir pozisyonda kalma tamer bu sezon ve önceki sezon galatasaraya haksiz verilen bi ton pozisyon gosteririm sana halen gelmis burda samet diyosun gözün herşeyi görsün

Bu galatasaraylilar objektif olsun gelsin canimi yesin sabaha kadar konuşurum adamla ama objektif olmayinca çekilmiyosunuz

TamerThe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Tamer bayrak
Tek bir şey soylicem sana tamer gelip fenerin oldugu lig diyosun
Galatasaray için en büyük maç ne fener maçı
Beşiktaş için en büyük maç fenerbahçe
Trabzon için en büyük maç yine fenerbahçe
Anadolu takimlari feneri yenmek dışında birsey dusunmuyo bu aksamki mac oncesi basaksehirli futbolculara taraftar ziyarete gitmis baklava götürmüşler anadolu takimlari mac sonu aciklamalarinda herseyi belli ediyo yillardir lig fenerin üstüne dönuyö sen gelmis burda fenerin oldugu lig diyosun biraz objektif ol rica ediyorum

Ben kendi takimima oynarim oynasam ama oynamiyorum rakibe oynasam moralim bozulur yani niye oyniyimki
Ne zamandir besiktas trabzon fener macini kovalar olmus haberim yok reis fener büyük takım ona lafim zaten yok lakin yapilanlara bak su pozisyon penaltidir benim bugunki macla ilgili bir yorumum yok yendiniz tamam benim tek soyleigim sey ayni hakem birisi sametin pozisyonu 50 ye yakin yorumcu penalti verirken bu hakem vermedi simdimi hakemlik görevini yapmak aklina geldi bu adamin

Sadece tek bir pozisyonda kalma tamer bu sezon ve önceki sezon galatasaraya haksiz verilen bi ton pozisyon gosteririm sana halen gelmis burda samet diyosun gözün herşeyi görsün

Bu galatasaraylilar objektif olsun gelsin canimi yesin sabaha kadar konuşurum adamla ama objektif olmayinca çekilmiyosunuz
Belki maçı degistirecek bi hamle değil ama ferdiyle uzaktan yakindan ilgisi olmayan bi adamada faul verdiler gozumle gordum yani aklima gelen en net pozisyonu soyluyorum sadece

Furkan_Demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
409
İsim
Furkan Demir
Net penaltı mı ? Pozisyon ceza sahasında içinde bile değil. Nasıl penaltı olabiliyor ?
#FenerinK*peğiHakemler

4HMET678

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
361
İsim
ahmet taha çelenk
Ne zamandir besiktas trabzon fener macini kovalar olmus haberim yok reis fener büyük takım ona lafim zaten yok lakin yapilanlara bak su pozisyon penaltidir benim bugunki macla ilgili bir yorumum yok yendiniz tamam benim tek soyleigim sey ayni hakem birisi sametin pozisyonu 50 ye yakin yorumcu penalti verirken bu hakem vermedi simdimi hakemlik görevini yapmak aklina geldi bu adamin
Trabzon fener maçını kovalamiyomu ?? :D

Top Bottom