Neler Yeni

Konsol Savaşları Bitti Kazanan PlayStation "Xbox 3. Parti Yayıncı Oluyor"

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

mehmet_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
mehmet
Kanka ben xbox'u özel oyun için savunmuyorum diğer konuda dedm zaten ps xbox'a excde çakar benim derdim exc değil ucuza 3. parti oyun oynamak xbox arada 1. parti oyun çıkartır gamepass day one denerim sarmazsa silerim sen dert etme paramı boşuna atma riskim yok her türlü. :D
Dostum senin için exc oyunlar önemli değilse neden boş yapıyorsun yok god of war sakız gibi akacakmışta spiderman 2 grafikleri kötüymüşte.

mehmet_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
mehmet
benim derdim exc değil
Zaten xbox alacak kişisel arcade veya online takılmak için alırlar ama exc için alınacaksa playstation.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Grafikleri 2023 için kötü zaten starfield'ında böyle en azından ben kabul ediyorum starfield'ın grafikleride kötü yani.
Hocam grafikleri kötü diyip geçme lütfen daha oyun çıkmadı oyundaki görüntülerle konuşuyorsun bide 4k'da spiderman 2 oynarsan ağzın akar ama sen bilirsin senin tercihin.

Aspect115

80+
Zaten xbox alacak kişisel arcade veya online takılmak için alırlar ama exc için alınacaksa playstation.
Excler 1500 olmasaydı düşünülebilirdi. :D

Hocam grafikleri kötü diyip geçme lütfen daha oyun çıkmadı oyundaki görüntülerle konuşuyorsun bide 4'da spiderman 2 oynarsan ağzın akar ama sen bilirsin senin tercihin.
Oyun 4'de yok ve artık 4 sahibi değilim starfield'da çıkmadı konudaki arkadaşlarlar görüntülerle konuşuyor sen laf ediyorsun ama.

mehmet_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
mehmet

Aspect115

80+

mehmet_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
mehmet

Aspect115

80+
Dostum sen az önce god of war'a yani oyun dünyasının en köklü hikayeli oyununa sakız gibi akacak dedin yani o yüzden seni ciddiye almıyorum.

Yanlış yazmışım şimdi düzelltim.
Kanka dediğim gibi çocukluğumdan beri god of war hayranıyım artık eski ps'yok hikayesi kötüleşecektir gelecek oyunlarda god of war koleksiyonum var benim sen bana laf etme sony'e et.

mehmet_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
mehmet
60 fps için 1500 lira veriyorsunuz ozaman siz ben 30 fps'imi bedavaya oynuyorum sağol.
Bedava mı aynen knk xbox game pass ne zaman bedava oldu bedavaysa hemen alıyım.

Kanka dediğim gibi çocukluğumdan beri god of war hayranıyım artık eski ps'yok hikayesi kötüleşecektir gelecek oyunlarda god of war koleksiyonum var benim sen bana laf etme sony'e et.
Dostum god of war hayranısın kabul ettim ve sen god of war ragnarok'u oynadın mı hiç?

Aspect115

80+

Dostum god of war hayranısın kabul ettim ve sen god of war ragnarok'u oynadın mı hiç?
Oynadım kanka ps4'den güzeldi gayet.

Bro ben bedava gibi bir fiyata 3 yıllık kaptım sen geç kaldın ya. :D

mehmet_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
mehmet

Aspect115

80+
Tamam ama sen nasıl geleceği görüyorsun o zaman sakız gibi akacak diyorsun tam aksine sony oyunlarına daha fazla para harcayacak.
Tam aksine daha az para harciyacak çünkü kar etmemeye geçtiler dediğin gibi oyunlarına çok fazla para harciyorlar ve az satiyor god of war ragnarok 11 milyon sattı gta'nın çöp definitive edition'ı bile 20 milyon sattı bu yüzden dizi film yapıp para kazanmaya çalışıyolar ve online para kazacanakları oyun basmaya çalışıyolar.

mehmet_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
mehmet
god of war ragnarok 11 milyon sattı gta'nın çöp definitive edition'ı bile 20 milyon sattı
Dostum birisi farklı firma diğeri farklı firma o zaman şöyle diyeyim redfall ne kadar sattı yoksa satamadı mı ve 11 milyon'da az değil.

bu yüzden dizi film yapıp para kazanmaya çalışıyolar ve online para kazacanakları oyun basmaya çalışıyolar.
Dizi film yapabilir para kazanmak için ama online oyun basmaya çalışıyorlar derken hahahhahahhhhahhah

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom