Neler Yeni

Konsol Savaşları Bitti Kazanan PlayStation "Xbox 3. Parti Yayıncı Oluyor"

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Aspect115

80+
Kanka övmek için yer arama be 350 tl ucuz yapmış ooo mi diyeyim ben şimdi sana starfield en azından hala 900 tl ve gamepas day one.
Ve zaten bize göre pahalı normalde spiderman 2 hala ucuz şöyle hesaplayalım spiderman 2 70 dolar dimi şuan 70 dolar-1850 TL şuan hala ucuz ama bize göre pahalı.

mehmet_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
mehmet
Kanka övmek için yer arama be 350 TL ucuz yapmış ooo mi diyeyim ben şimdi sana starfield en azından hala 900 TL ve gamepas day one.
Dostum bunu anlatmaya çalışıyorum sana microsoft'a koymuyor day one alkışlayalım mı??

Son düzenleme:

Aspect115

80+
Zaten microsoft yavaş yavaş öyle yapmaya başladı redfall ile.
Kanka adamlarda 1 oyun öyle sony kendi açıkladı bungie'i neden alıyorlar saniyorsun? online oyun pompalıyıp call of duty ve halo rakibi oyun çıkartıcaklar sen artık god of war tlou kalitesinde oyun bekleme sony tarafından.

Aspect115

80+
Dostum bunu anlatmaya çalışıyorum sana microsoft'a koymuyor day one alkışlayalım mı??
Kanka ben sana cevabımda bunu dedim zaten ama sen sony fakir edebiyatı yapiyorsun sen sony'i düşünme kendini düşün ps plusa konsola okadar para verip birde day one olmiyacaksa paramı boşunamı veriyorum ben.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani microsoft'un çok parası var diye ooo mu diyelim dostum
Böyle deme xbox day one ooo de sen.

mehmet_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
mehmet
Kanka adamlarda 1 oyun öyle sony kendi açıkladı bungie'i neden alıyorlar saniyorsun? online oyun pompalıyıp call of duty ve halo rakibi oyun çıkartıcaklar sen artık god of war tlou kalitesinde oyun bekleme sony tarafından.
Dostum sony ve vee god of war tlou kalitesinden bir oyun göremeyecek miyiz hahahahahhahaj

Kanka ben sana cevabımda bunu dedim zaten ama sen sony fakir edebiyatı yapiyorsun sen sony'i düşünme kendini düşün ps plusa konsola okadar para verip birde day one olmiyacaksa paramı boşunamı veriyorum ben.

Böyle deme xbox day one ooo de sen.
Sen xbox'ta god of war tlou kalitesinde oyun görmediğin için normal :)

Aspect115

80+
Dostum sony ve vee god of war tlou kalitesinden bir oyun göremeyecek miyiz hahahahahhahaj
TLOU2 bile çok büyük linçlendi spiderman 2 çıkıyor ps4'de olmasa bile spiderman 1 ile aynı grafiklerde god of war 2018 ve ragnarok çok kaliteli oyunlardı şimdi bu seriyi sakıız gibi uzatıp berbat hale getiricekler görürsün.

mehmet_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
mehmet

mehmet_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
mehmet
spiderman 2 çıkıyor ps4'de olmasa bile spiderman 1 ile aynı grafiklerde god of war 2018 ve ragnarok çok kaliteli oyunlardı şimdi bu seriyi sakıız gibi uzatıp berbat hale getiricekler görürsün.
Dostum sen ne diyorsun yahu xbox'ta özel oyun kalitesi yok bari insanların yaptığı büyük hikayeli oyunlara sakız deme.

spiderman 2 çıkıyor ps4'de olmasa bile spiderman 1 ile aynı grafiklerd
hahahhhahahhahahah daha oyun çıkmadı grafiklerine laf atıyor xbox'ta 30 fps oynarsın.

Aspect115

80+
Dostum sen ne diyorsun yahu xbox'ta özel oyun kalitesi yok bari insanların yaptığı büyük hikayeli oyunlara sakız deme.
Kanka ben xbox'u özel oyun için savunmuyorum diğer konuda dedm zaten ps xbox'a excde çakar benim derdim exc değil ucuza 3. parti oyun oynamak xbox arada 1. parti oyun çıkartır gamepass day one denerim sarmazsa silerim sen dert etme paramı boşuna atma riskim yok her türlü. :D

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom