Neler Yeni

Konu kilit saolun

tomrisbey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Kadir balamir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tam olarak belirleyemeyiz, kesinlikle bir avukata danışmalısın.
Avukata pazartesi günü danisacam, Antalya'da yaşıyorum avukatım Adana'da , Adana'ya gidecem bunun için yüz yüze anlatacam olayı. Sadece merak ediyorum bu çok bilmiş kıza nekadar zarar verebilirim diye. Gerçekten Allah kimseyi düşürmesin böyle insanın eline .

duayen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Attila Timur
kanka ilk önce git bi itiraz ettir avukata .benim kişiye karşı hiçbir şiddet uygulama gibi bir durumum söz konusu değildir, 6284 kanunun suistimal edilmesi anlamına gelip ve talebin reddine. diye itiraz oluşturun sonra red gelirse, git 6284'den sen de dava aç uzaklaştırma aldır

tomrisbey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Kadir balamir
kanka ilk önce git bi itiraz ettir avukata .benim kişiye karşı hiçbir şiddet uygulama gibi bir durumum söz konusu değildir, 6284 kanunun suistimal edilmesi anlamına gelip ve talebin reddine. diye itiraz oluşturun sonra red gelirse, git 6284'den sen de dava aç uzaklaştırma aldır
Benim uzaklaşma aldıracak biseyim yokki. Kızı başkası taciz ediyor. Kız sapık diye benden şikayetçi oluyor. İfade verdiğim kağıdın konusu cinsel taciz. Bu nekadar kötü bir durum biliyor musun. Bunun karşılığını büyük bı ödemeyle alacak o kız. Ona gosterecem gününü.

tomrisbey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Kadir balamir
Allah yardımcın olsun aga iftira kadar kötü bir şey yok şu dünya
Ona fakeden yazan hesapların sahibi tespit edilirse suçlu bulunur. Tespit edilmezse ben zaten değilim. Ama tespit edilirse sapığında kızın da ayrı ayrı canını yakarım.

GirayHan

80+ Gold
Arkadaşlar merhaba. Instagram'da fake hesaptan biri eski çalıştığım işyerinden bir kızı taciz ediyor. Şu bölümde extracı olarak çalıştım dövmelerim vardı diye kendini tarif ediyor. Sonra kız bu kişi kim olabilir diye araştırmaya başlayıp benim adıma ulaşıyor. Sadece kendini çok zeki sanıp herşeyi çözdüğünü sanıp suçsuz günahsız herşeyden habersiz beni suçlu olarak tacizden şikayet ediyor. Kendine yaklasmamam için uzaklaştırma kararı aldırıyor korumaya aldırıyor kendini yani. Ve ben bu kızın adını ilkdefa ifadem alınırken öğreniyorum. Onu taciz eden hesabı kız engelledikce sapık yeni hesaplar açıp kızı tacize devam ediyor. Ve benim dünyadan haberim yokken mağdur oluyorum. İp den gerçekler ortaya çıkacaktır. Kızın yaptığı da iftiraya giriyor. Kızla bu fake hesap sesli konuşmuş Instagram'da arayıp. Kıza ben iş yeri aracılığıyla sesli mesaj attım aynı ses mi diye. İnanmıyorum diye cevap geldi. Bu davanın sonunda haklı olacam. Maddi manevi tazminat davası acacam. Nekadar ödeme alırım ? Mevzu para değil de. Kızın egosuna kendini bilmisligine uyuz oldum. Sadece mesajları şikayet edecegine kendi suçluyu bulacam diye yanlış kişiden şikayetçi oluyor ve durum anlattığım gibi. Taciz suçlamasıyla namussuzlukla yargilaniyorum. Gerçek ortaya çıkacak. Mahkeme nekadar maddi manevi tazminat verir buna ?
rezalete bak. yerinde olsam onun donuna kadar alırdım. onur ve haysiyete zarar net olarak 100 bin TL ve üstü tazminat alırsın. fazlası olur azı olmaz 200 300 bınde çıkabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hemen sağlam bir avukata danış ve tazminat davası için talep edilen tutar üstünden avukatla pazarlık yap %25'ini alır. ona göre de yüklü bir şekilde tazminat davası açılır. bu gibi davalara avukatlar balıklama atlarlar parası güzel çünkü.

tomrisbey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Kadir balamir
rezalete bak. yerinde olsam onun donuna kadar alırdım. onur ve haysiyete zarar net olarak 100 bin TL ve üstü tazminat alırsın. fazlası olur azı olmaz 200 300 bınde çıkabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hemen sağlam bir avukata danış ve tazminat davası için talep edilen tutar üstünden avukatla pazarlık yap %25'ini alır. ona göre de yüklü bir şekilde tazminat davası açılır. bu gibi davalara avukatlar balıklama atlarlar parası güzel çünkü.
Adana'ya gidecem babamın arkadaşı avukat ile konuşacam , isterse %75 ini alsın , ben parasında değilim. Ama o kız sağlam bı hayat dersini haketti. Öyle bı ülkeyiz ki kadın üstünlüğünden geçilmiyor egoya bak. Hayat harcamak nasılmış gosterecem ona

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,750
İsim
ege erdem demirelli
Parayı yüklü miktarda alırsın zaten kanıt vs yok uzun sürmez pek

tomrisbey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Kadir balamir
Parayı yüklü miktarda alırsın zaten kanıt vs yok uzun sürmez pek
Kanıt var , ona fake hesaptan yazan kişinin ip si her türlü ortaya çıkacaktır. Ozaman herşeyden habersiz suçsuz olduğum garantilenmis olacak , ozaman onlar düşünsün 🙂

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,750
İsim
ege erdem demirelli
Kanıt var , ona fake hesaptan yazan kişinin ip si her türlü ortaya çıkacaktır. Ozaman herşeyden habersiz suçsuz olduğum garantilenmis olacak , ozaman onlar düşünsün 🙂
Sizin suçlu olduğuna dair kanıt yok demek istedim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,648
Üyeler
141,734
Son üye
kunduz
Top Bottom