Neler Yeni

Konuşma Sınavında Çok Heyecanlanmak

hpxtech

80+
Arkadaşlar şimdi ben ara tatilden önce dinleme sınavı olmamıştım konuşma sınavının olduğu gün dinleme sınavı oldum ve konuşma sınavım yarına kaldı. Ama çok heyecan var illa o ortamı bozacak kişiler olacaktır ve biri bana bakarsa veya bana gülerse dikkatim dağılır o heyecanla unuturum zaten ne dediğimi. Zaten herkes birbirine yuu falan yapıyordu bana da yaparlar kesin. Nasıl korkumu yenebilirim lütfen tavsiye verin.

Son düzenleme:

MythPhantom

80+ Bronze
Arkadaşlar şimdi ben ara tatilden önce dinleme sınavı olmamıştım konuşma sınavının olduğu gün dinleme sınavı oldum ve konuşma sınavım yarına kaldı. Ama çok heyecan var illa o ortamı bozacak kişiler olacaktır ve biri bana bakarsa veya bana gülerse dikkatim dağılır o heyecanla unuturum zaten ne dediğimi. Zaten herkes birbirine yuu falan yapıyordu bana da yaparlar kesin. Nasıl korkumu yenebilirim lütfen tavsiye verin.
Heyecan normal Hocam Tahtaya çıkınca Heyecan filan kalmıyor ciddi kaliyorsunuz.
Öğrencilere bakmayın önünüze bakın sadece korkmaya gerek yok yani Hocam

IKeeqo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
İbrahim
Okul bitince yüzlerini bile hatırlayamayacağın kişiler için hiç korkmana gerek yok, 1 dakika zaten konuşma sınavı

hpxtech

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Heyecan normal Hocam Tahtaya çıkınca Heyecan filan kalmıyor ciddi kaliyorsunuz.
Öğrencilere bakmayın önünüze bakın sadece korkmaya gerek yok yani Hocam
Herkesin konuşması bitti tek benimki kaldı sadece beni dinleyecekler o yüzden aşırı heyecan var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Okul bitince yüzlerini bile hatırlayamayacağın kişiler için hiç korkmana gerek yok, 1 dakika zaten konuşma sınavı
Bir de dediğimi unutup boşta kalırsam ya da dalga geçerlerse diye korku var

Son düzenleme:

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
çık yap. hiçbir şey yapamazlar. görmezden gel.

Top Bottom