Neler Yeni

Konya Taşkentle alakalı sorum olacak yardımcı olabilecek var mı ?

Xpertronic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
İlker Palalı
arkadaşlar konya taşkente gideceğim de ulaşımı nasıl sağlamam gerekiyor otobüs ile gideceğim birde kalabileceğim otel pansiyon yurt gibi bir şey var mı acaba nereden biniliyor nerede iniliyor vs?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,874
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar
arkadaşlar konya taşkente gideceğim de ulaşımı nasıl sağlamam gerekiyor otobüs ile gideceğim birde kalabileceğim otel pansiyon yurt gibi bir şey var mı acaba nereden biniliyor nerede iniliyor vs?
Hocam pansiyon için Google da verilen yıldızlara göre bakabilirsin.Sen tam nerden bineceksin.Bu arada taskent de değilim Konya merkezdeyim hani belki yardımım olur diye yazıyorum

Xpertronic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
İlker Palalı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam pansiyon için Google da verilen yıldızlara göre bakabilirsin.Sen tam nerden bineceksin.Bu arada taskent de değilim Konya merkezdeyim hani belki yardımım olur diye yazıyorum
kahramanmaraştan geleceğim merkeze mi geleyim nerde ineyim tam bilmiyorum konya merkeze gelsem oradan taşkente ne ile gidebilirim acaba

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,874
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar
kahramanmaraştan geleceğim merkeze mi geleyim nerde ineyim tam bilmiyorum konya merkeze gelsem oradan taşkente ne ile gidebilirim acaba
Hocam taskent e otobüs yok demi varsa bakın direkt oraya inin baktikdan sonra yazarsanız daha iyi olur

Xpertronic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
İlker Palalı

Xpertronic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
İlker Palalı
Hocam konya merkezden Taşkent e otobüs de gözükmüyor.Belki başka şehir e giden otobüse binilip Taşkent de inilebilir
tanıdık birisi yok mu sorabileceğin genelde ilçelere servis tarzında araba kalkıyor bizim burada öyle ama orada nasıl işte onu bilmiyorum :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
956,861
Üyeler
150,949
Son üye
Portex
Top Bottom