Neler Yeni

Koronadan sonra Donanım arşivinden güzel bi PC bekliyoruz ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Kadir Kiper
buyrun aldığım ekran idirimdeydi 24 inç 144 hz tam hatırlamıyorum ama indirimdeydi 1200 e almıştım galiba Allah razı olsun tam ramazan bayramı oldu elimde para var 6 7 bin tl abdullah abim çıkardı dadg2 direk yapıştım normal halinde rx590 vardı ama ben nvdia cı olduğumdan gtx 1660 ti aldım gayet memnunum :)
Kardeşim mis gibi sistemin var hayırlı olsun sadece mouseyi sevmedim logitech in çok daha iyi mouseleri var veya stell series

Smith & Wesson

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Burak küçüksubaşı
Kardeşlerim her zaman en iyisini hakediyor :giggle: yaparız kral bir şeyler rahattt.
Reis itopyadaki stoğu biten sistemin ekran kattı ısınma sorunu yaşayanlar varmış yeni sistemde inşallah daha iyisi gelir ne zaman gelir biraz spoiler versen keşke :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dolar çok yüksek corona bitse bile çok fazla düşeceğini düşünmüyorum firmalar herşeyi pahalıya çekti suanda uygun sistem alınır mı bence çok zor anca anlaşıp markalar hazır sistem yapacaklar oda stok sınırlı olacak yani şuanda sistem almak felan zor gibi duruyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

5299tl lik son sistem kaçırılmamalıydı o bütçe arasında baya baya f/p'ydi.
Isınma sorunu yaşıyorlar ama o sistemde

Son düzenleme:

Egolu doktor ?

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
560
İsim
Harunckr
Kardeşlerim her zaman en iyisini hakediyor :giggle: yaparız kral bir şeyler rahattt.
Kral sen yinede korona bitmeden şimdi bir tane ayarla evde kuruduk. Şimdi zaten kullandık kullandık. Koronodan sonra çok iş var çok...

Smith & Wesson

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Burak küçüksubaşı
Kardeşim mis gibi sistemin var hayırlı olsun sadece mouseyi sevmedim logitech in çok daha iyi mouseleri var veya stell series
kankam ben mouseyi pc almadan önce almıştım tele bağlayıp pubg falan oynuyodum :) şuan bende şikayetçiyim hatta bozuk şuan basmıyo 2 tuşuda bakalım yenisin alacağım önerin varsa açığım orta boylu ve orta bütçeli yani 200 350 arası falan ...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,723
Üyeler
156,655
Son üye
ben123
Top Bottom