Neler Yeni

Yardım Kreatin almak istiyorum.

Kadir güzelkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Kadir
3 gramda 2.5 gr kreatin
Mesaj otomatik birleştirildi:

bcaa da peki
AMİNO ASİT DEĞERLERİ5 g
Lösin3100 mg
İzolösin775 mg
Valin775 mg
Mesaj otomatik birleştirildi:

bcaa da aromalı aromasız size kalmış bir şey fakat bcaa gerekli bir şey değil zaten gün içerisinde çeşitli besleniyorsan (meyveydi sebzeydi yumurtaydı)gerek yok
tavuk yumurta yemekten gıdıklıycam artık yeter

Maloluyuk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
Malik
creatine dediğin şey günde 5gram alman yeterli olur,5gram aroma kullanıyorsun 2.5gramı aroma zaten ben aromalı creatine yapan markalardan direkt uzak duruyorum
Yok 3 gramda 2.7 kreatin sunuyor olmasi lazim yanlis bilgi vermeyelim

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,761
İsim
Emir
Yok 3 gramda 2.7 kreatin sunuyor olmasi lazim yanlis bilgi vermeyelim
verdiği besin değerlerine inanıyor msunuz :D bundan bir kaç ay önce tr supplementlerini ifşa eden bir kanal vardı protein tozlarının içinde 1 ölçekte 25gr olması gerekırken maksımum 3 4 gr cıktı merak eden araştırıp bakabilir önemli olan besin değeri değil markaya güvenilirlik türkiyede çok fazla denetimsiz supplement üretimi var ve supplement adı altında saç tozu bile içebilirsn

verdiği besin değerlerine inanıyor msunuz :D bundan bir kaç ay önce tr supplementlerini ifşa eden bir kanal vardı protein tozlarının içinde 1 ölçekte 25gr olması gerekırken maksımum 3 4 gr cıktı merak eden araştırıp bakabilir önemli olan besin değeri değil markaya güvenilirlik türkiyede çok fazla denetimsiz supplement üretimi var ve supplement adı altında saç tozu bile içebilirsn
kanka atabiliyorsan linkini atabilirmisin? umarım öyle bir sorunla karşı karşıya kalmayız.

Maloluyuk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
Malik
Heromega idi o dedigin marka

Qzer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
816
İsim
Ekrem
proteinocemanın kalitesi dandik, big joy , hiq, veya hardline öneririm. aroma işi sana kalmış, protein tozu ile alacaksan aromasız al.

Top Bottom