Neler Yeni

Kreatin ve Protein tozu önerileri

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,114
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
hiçbir şeye ihtiyacın yok senin yerinde olsam doğal beslenir yine sporumu yapardım şimdi bana bir zararı yok vs deme
Bilmeden yorum yapmayın bu protein tozunun ve kreatinin hiçbir zararı yok aksine çok yararı var bunlar sadece destek zaten beslenme dengeli düzenli ve iyi olmalı protein tozun 1 ölçeğinde 30gr protein var bu zaten yetersiz yemekler ile tamamlaması lazım kreatin ise çok çok faydalı bir ürün beyin ve kemik gelişiminden tut kas gelişmelerine kadar birçok faydası var sadece böbrek hastaları karaciğer hastaları vs kullanmamalı onun dışında herkes kullanabilir kaslarda su tutmaya yarıyor ve güç artışı sağlıyor

BiSakin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Yavuz Selim Tonbul
Bilmeden yorum yapmayın bu protein tozunun ve kreatinin hiçbir zararı yok aksine çok yararı var bunlar sadece destek zaten beslenme dengeli düzenli ve iyi olmalı protein tozun 1 ölçeğinde 30gr protein var bu zaten yetersiz yemekler ile tamamlaması lazım kreatin ise çok çok faydalı bir ürün beyin ve kemik gelişiminden tut kas gelişmelerine kadar birçok faydası var sadece böbrek hastaları karaciğer hastaları vs kullanmamalı onun dışında herkes kullanabilir kaslarda su tutmaya yarıyor ve güç artışı sağlıyor
peki ne almalıyım bu ıkı urunde de? bıg joy ve hıq nasıl veya hardline? kalitesiz bir şey almak istemiyorum

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,114
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
peki ne almalıyım bu ıkı urunde de? bıg joy ve hıq nasıl veya hardline? kalitesiz bir şey almak istemiyorum
Ben hardline kullanıyorum protein tozu olarak kreatin ise kingsize kullanıyorum

BiSakin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Yavuz Selim Tonbul
Ben hardline kullanıyorum protein tozu olarak kreatin ise kingsize kullanıyorum
kreatinde ne almalıyım? proteinde big joy alıcam bilindik marka hem kreatinde tavsiyeniz nedir hiq protein ocean DNA gibi?

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,114
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
kreatinde ne almalıyım? proteinde big joy alıcam bilindik marka hem kreatinde tavsiyeniz nedir hiq protein ocean DNA gibi?
Kingsize kullanıyorum dedim zaten protein tozu hardline al bigjoy o kadar da iyi değil

Top Bottom