Neler Yeni

Kredi kartı limit olayı ne oluyor?

Necrotic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Orkun
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi.
Babamın garanti bonus kartı var. Onla satın alicam sanal kart işini bilmiyorum. Ayda 2k taksit ile alicam
limit yetiyor ise taksit ile alınabilir. Otomatik ödeme yapmazsan her ay taksit yatırman lazım. Genede sanal kart işini öğrenin, öğretin. Bir olmaz, iki olmaz, 3 te patlatırlarsa kalan bütün limiti kullanırlar.

Basrii

80+ Bronze
limit yetiyor ise taksit ile alınabilir. Otomatik ödeme yapmazsan her ay taksit yatırman lazım. Genede sanal kart işini öğrenin, öğretin. Bir olmaz, iki olmaz, 3 te patlatırlarsa kalan bütün limiti kullanır
Otomatik ödeme derken örnek veriyorum her fatura günü geldiğinde karttan 2k düşmeyecek mi?

Necrotic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Orkun
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi.
Otomatik ödeme derken örnek veriyorum her fatura günü geldiğinde karttan 2k düşmeyecek mi?
otomatik ödeme yapmazsan. her ay günü geldiğinde karta 2k para yatırman lazım.
ama vadesiz hesabında 8k para var ve otomatik ödeme yaptın (para tamamen örnek 2k olması yeterli) sen takip etmeden taksit çekilir hesaptan. Otomatik ödeme kolaylık olur yaparsan.

Basrii

80+ Bronze
otomatik ödeme yapmazsan. her ay günü geldiğinde karta 2k para yatırman lazım.
ama vadesiz hesabında 8k para var ve otomatik ödeme yaptın (para tamamen örnek 2k olması yeterli) sen takip etmeden taksit çekilir hesaptan. Otomatik ödeme kolaylık olur yaparsan.
Anladım babamın maaş kartıda garanti zaten

Necrotic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Orkun
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi.
Anladım babamın maaş kartıda garanti zaten
maaş kartı ile kredi kartı 2 ayrı karttır.
Maaş kartının vadesiz hesabı olabilir. Para ordan çekilir. Taksit hayali bir ödeme gibi düşün gerçek paradan aylık ödenir. Otomatik ödeme vadesiz hesaptan yapılır. Şimdiden hayırlı olsun alacağınız yeni ürün.

Basrii

80+ Bronze
maaş kartı ile kredi kartı 2 ayrı karttır.
Maaş kartının vadesiz hesabı olabilir. Para ordan çekilir. Taksit hayali bir ödeme gibi düşün gerçek paradan aylık ödenir. Otomatik ödeme vadesiz hesaptan yapılır. Şimdiden hayırlı olsun alacağınız yeni ürün.
Teşekkür ederim hocam her şey için, çok aydınlatıcı oldu sağolun iyi akşamlar

Necrotic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Orkun
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi.
Rica ederim. İyi akşamlar.

Top Bottom