Neler Yeni

Kredi Kartı Limitim Artmıyor neden??

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
450
İsim
Yusuf Kaplan
Geçen ay hepsiburada yapikredi kartı aldım. Limit 5k verdiler. Aradım mevcut kredi kartınız var ve limitiniz dolu dediler. Ziraatte olan 100k kredi kartını 40k yaptım. 40k da borç olduğu için. 2 aya falan kapatacağım tamamen. Ama bugün yine başvuru yaptım. Bu sefer kredi puanınız düşük ondan olmuyor dediler. Acaba düştü mü puanım diye kontrol için findeks raporu aldım iş Bankasından. Geçen ay 1503 olan notum 1501. Düşüş çok olmamış. Bu da ben 1k borç kalmış unutmuşum 2 gün geçmişti sonra ödedim. Ondandır diye düşünüyorum. Kaç puan olmalı ki kredi kartı limiti için puan? Bu puanla Ziraat 100k verdi. Babamın kırmızı kalemi var geçmişten ve puanı benden daha düşük ama akbank 120k verdi. Yapikredi vermiyor. Hepsiburada 12 ay imkanı olmasa girmem de mecbur kaldık

dostveviski

80+ Bronze
Benim 1407 filan findeks puanım daha talep ettiğimde veriyor limiti yapı kredi. Bence biraz daha kullan harcama yap tekrar denersin

Danke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
185
İsim
Yunus
Genelde puanına göre limit berirleniyo ziraat daki hesabindaki limitte dahil

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
450
İsim
Yusuf Kaplan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benim 1407 filan findeks puanım daha talep ettiğimde veriyor limiti yapı kredi. Bence biraz daha kullan harcama yap tekrar denersin
Yapikredi kartı hiç kullanmadım. Hep Ziraat kullaniyordum artık onu da kapatacağım.

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Furkan Görür
bankaya faiz ödemene ve harcamana göre limit artar.

A bankasındaki limiti düşürüp B bankasındaki limiti arttırman çok zor. Benim 1500 puan var 700klık limit var ama 6 yıldır bankalardaki maaşım 300k olarak gözüküyor hem 300k yazıp aldıgım için ve harcamalarım yüksek oldugu için inandırabildim. Sizde kredi kartı başvurusu yaparken maaşını yüksek girin mesela 20k alıyorsanız 80k yazın. Zamanla artar

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
450
İsim
Yusuf Kaplan
Genelde puanına göre limit berirleniyo ziraat daki hesabindaki limitte dahil
Limitle ilgili bir şey demediler. Puanın düşük dediler bana. Ben de kontrol edince bu puan çıktı 1501. Bence düşük falan da değil. Limit deseler zaten Ziraat kapanınca denerim derdim. Şimdi bana limit vermicekler gibi hissediyorum. Şimdi ziraati de kapatırsam kartsız kalırım diye de korkuyorum. Çok kullanmıyorum ama eşya bozulur ihtiyaç olur illa kullanılıyor

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Furkan Görür
birde yıllanmış kredi kartı gerek. Mesela bu yıl kredi kartı aldıysan onun limitini 3-4 katı arttırmak çok zor. Ayrıca findeks puanınızın sizin kredi kartını almaya başladıgınız tarihe göre endeskleniyor. Mesela 1600 puan üstü için sanırım 6-7 yıllık kredi kartı kullanımı gerek.

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
450
İsim
Yusuf Kaplan
bankaya faiz ödemene ve harcamana göre limit artar.

A bankasındaki limiti düşürüp B bankasındaki limiti arttırman çok zor. Benim 1500 puan var 700klık limit var ama 6 yıldır bankalardaki maaşım 300k olarak gözüküyor hem 300k yazıp aldıgım için ve harcamalarım yüksek oldugu için inandırabildim. Sizde kredi kartı başvurusu yaparken maaşını yüksek girin mesela 20k alıyorsanız 80k yazın. Zamanla artar
Kartı Hepsiburada için aldım. Laptop alacaktım. Bana 1 ayda ziraat limiti vermicekse hiç kullanmaya gerek yok. Normal kullanım için almicaktim. 100k Limit alıp laptop vs alıp 12 ay ödeyip gececektim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

birde yıllanmış kredi kartı gerek. Mesela bu yıl kredi kartı aldıysan onun limitini 3-4 katı arttırmak çok zor. Ayrıca findeks puanınızın sizin kredi kartını almaya başladıgınız tarihe göre endeskleniyor. Mesela 1600 puan üstü için sanırım 6-7 yıllık kredi kartı kullanımı gerek.
Ben ziraati aldım 2 sene falan oldu. Limitim 100k dayandı. Öğrenci olmama rağmen. Şuan işteyim limitim artmıyor 😂

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Furkan Görür
Kartı Hepsiburada için aldım. Laptop alacaktım. Bana 1 ayda ziraat limiti vermicekse hiç kullanmaya gerek yok. Normal kullanım için almicaktim. 100k Limit alıp laptop vs alıp 12 ay ödeyip gececektim.

Ben ziraati aldım 2 sene falan oldu. Limitim 100k dayandı. Öğrenci olmama rağmen. Şuan işteyim limitim artmıyor 😂
benim tavsiyem kesinlikle limit düşürmeyin veya iptal etmeyin. Kullanmasanız dahi çünkü tekrar o limiti almak zor. Hele o kartı iptal edersen o bankadan kredi kartı alman zor. Bu zamanda A bankası limit vermiyor B bankasını kullanmıyorum Byi iptal ederim bende çokta umrumda demeyin çünkü umrunuzda olması lazım :)

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
450
İsim
Yusuf Kaplan
benim tavsiyem kesinlikle limit düşürmeyin veya iptal etmeyin. Kullanmasanız dahi çünkü tekrar o limiti almak zor. Hele o kartı iptal edersen o bankadan kredi kartı alman zor. Bu zamanda A bankası limit vermiyor B bankasını kullanmıyorum Byi iptal ederim bende çokta umrumda demeyin çünkü umrunuzda olması lazım :)
O zaman Ziraat duracak. Çünkü yapikredi limit vermiyor şuan. İhtiyacım olunca kartsız kalmayayim. Bazı bankalar zor veriyor limit. Bazıları da hemen veriyor. Babama 3 ay önce Akbank açtık. Bu ay 120k limitli kredi kartı verdiler. Bankadan bankaya değişiyor galiba

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Furkan Görür
O zaman Ziraat duracak. Çünkü yapikredi limit vermiyor şuan. İhtiyacım olunca kartsız kalmayayim. Bazı bankalar zor veriyor limit. Bazıları da hemen veriyor. Babama 3 ay önce Akbank açtık. Bu ay 120k limitli kredi kartı verdiler. Bankadan bankaya değişiyor galiba
limit düşürmeyin bankalardaki iş bilginizi güncelleyin maaşınızı 100k olarak girin. 3-4 ay sonra kredi kartı limit attırımı deneyebilirsiniz.

En kolay limit veren bankalar

Akbank
TEB
Denizbank

En zor veren

Ziraat
Yapı
Vakıf
Halk
İş bank

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
450
İsim
Yusuf Kaplan
Peki ben zirrati tekrar 40k dan 100k yaptım limiti. Müşteri limitim duruyor. Mesaj atıp duruyorlar zaten limiti 100k geri çevirelim vs diye. Ben 100k dan fazla limit almayıp 3-4 yapikredi kartı 5k limiti alışveriş vs için kullanıp artırabilir miyim? Yani 100k ziraat 60k yapikredi gibi 2 kart yüksek limit alabilir miyim? Yoksa tek kart mı yüksek limitli veriyor?

limit düşürmeyin bankalardaki iş bilginizi güncelleyin maaşınızı 100k olarak girin. 3-4 ay sonra kredi kartı limit attırımı deneyebilirsiniz.

En kolay limit veren bankalar

Akbank
TEB
Denizbank

En zor veren

Ziraat
Yapı
Vakıf
Halk
İş bank
Yapikredi ayarlara vs baktım da nereden geliri artirabilirim? Bulamadım

Top Bottom